Kalender

Filtreeri sündmusi

Sündmuse tüüp

Kõik Õppetöö Huvitegevus Muu

Kuupäev
 
Möödunud sündmused
Kevad 2020(6)
01märts-juuli
Õpilastööde näitus galeriis: valikaine "Mood ja tekstiil"

02märts
11. klassi lõputööde esitamine

04märts
Varukatsed tulevaste 10. klasside õpilasteleSügis 2020(8)
Kevad 2021(15)
29jaanuar
OMA KOOLI PÄEV JA KOOLI 50. JUUBELI AVAMINE

Oma kooli päeva tähistamine ja kooli 50. juubeli avamine. 

Täsem info siin

 

Sulge

12veebruar
Matemaatikaalane võistlus "Meie kool läbi aegade"

Matemaatika on mõne inimese jaoks väga raske, mõni oskab seda aga täiesti vabalt ja peab vaevu mõtlema, kuidas mingeid ülesandeid lahendada. Selleks, et ta enam ei oleks nii raske ja pakuks elus ka rõõmu, õpetatakse koolis kõigile usinasti matemaatikat. Selleks, et teada saada, kellel matemaatika lihtsam on ja kes kõige nutikamad on, korraldatakse pidevalt erinevaid konkursse, kõige nutikamate välja selgitamiseks. Mõnel osalevad vaid mõned lapsed, teistel aga pea kõik. Kooli aastapäeva puhul teeme ühe konkursi, kus kõik saavad osaleda, olenemata matemaatika perioodi hindest või ka armastusest matemaatika vastu. Terve klass osaleb, parimatele saab osaks muidugi tunnustus ja kindlasti ka auhind. Osalejateks on 4.-6. klasside õpilased. Viktoriin on individuaalne, see tähendab, et igaüks võistleb enda eest. Mis tähendab, et ka kogu au, hiilgus ja auhind kuuluvad sellele isikule. Viktoriin toimub 12.02.2021 matemaatika tunnis. Kui juhtub, et sel päeval matemaatika tundi ei ole, siis kas veidi varem või veidi hiljem. Kuna viktoriin on seotud 32. Keskkooliga, siis on ka ülesanded seotud selle kooliga. 

Matemaatikavõistluse eestvedaja on õpetaja Signe Veelmaa

Sulge

Hea vilistlane, õpilane ja õpetaja! 2021. aasta sügisel ilmub kooli juubeliraamat. Kui soovid, et sinu vahva lugu 32. keskkoolist elaks edasi raamatukaante vahel, pane see kirja.

Tallinna 32. Keskkool saab peagi 50-aastaseks ja sellega seoses ootame Sinu koolimälestusi. Mis seostub Sul 32. Keskkooliga? Mis kool see on, „keset Mustamäge, mille rahvas täis on imeväge?“

Kas mäletad, milline nägi välja toonane tavaline koolipäev ja millised olid pidupäevad? Milline oli viimane pahandus, mis Sa koolis korda saatsid? Kas Sul on meeles Sinu esimene kooliaegne armastus? Ootame Sinu meenutusi neist ja veel paljudest muudest kooliaegsetest seikadest. Pane need kirja vabas vormis ning saada aadressile juubeliraamat@32kk.edu.ee

 

Kirjuta meile oma ere meenutus või pikem lugu kooliajast. Lugusid ootame nii õpilastelt, õpetajatelt-töötajatelt kui vilistlastelt. Lugusid võidakse kasutada kooli juubelikontserdil ja väljaannetes.

 

Lugusid ootame 2. märtsiks ehk kooli esimese direktori Harri Kelderi sünniaastapäevaks.

Lisa kirjale oma nimi ja seos kooliga (klass, vilistlane, lapsevanem, õpetaja) ning oma kontaktid (e-post, telefon).

Samuti võid vastata erinevatele kooliaega puudutavatele küsimustele juubeliraamatu üleskutse veebivormi kaudu. Lisa kindlasti juurde oma nimi, lend ja õppesuund (kallak).

 

Juubeliraamatu töörühma eestvedaja on õpetaja Triin Viiron

Sulge

12märts
Algklasside omaloomingukonkurss "Meie kooli lood"

Selle aasta emakeelenädalal toimub algklassides omaloomingukonkurss „Meie kooli lood“, mis on pühendatud meie kooli 50. sünnipäevale. Eesmärgiks on suurendada õpilaste huvi kirjutamise vastu, arendada kirjalikku kõnet ning talletada lugusid oma koolist. 

Kõik lapsed kirjutavad ühe jutu, lühijutu, näidendi, valmi, muinasjutu, luuletuse või mõnes muus žanris loo A4 joonelisele paberile ning oma loo ilmestamiseks palume lisaks joonistada juurde pildi teisele A4 suurusele valgele paberile. Lugu peab olema seotud meie kooliga (tegelased ja sündmused seotud Tallinna 32.Keskkooliga). 

 

Kirjutada võib vabalt valitud teemal. Toome välja mõned näited, millest võib loo kirjutada.

- Meenutuslood: „ Esimene koolipäev“, „ Minu sõbrad“, „ Minu koolilugu“, „ Talvine suusamatk klassiga“, „ Ekskursioon loomaaeda“, „Minu tore klass“ jne

- Rõõmulood: „ Minu kallis kool“, „Rõõmuga kooli“, „Minu hea kool“, „Minu hea õpetaja“ jne

- Arutelulood: „ Viiskümmned sõna oma koolile“, „Meie kool viiekümne aasta pärast“, „Mis minu kooli juures mulle meeldib“, „ Mida kinkida koolile?“ jne

- Muinas- või imelood: „Tallinna 32. Keskkooli saladus“, „ Salapärane öö Tallinna 32. Keskkoolis“, „ Kolm soovi“, „ Seitse sõpra meie koolis“, „ Kurjam ja Nurjam Tallinna 32. Keskkoolis“ jne

- Luuletused, näidendid ja valmid vmv žanris kirjutatud lood on samuti väga oodatud.

 

Mõned näpunäited loo kirjutamiseks. Hea loo kirjutamise soovitused:

1. Tee kindlaks, millest on soov ja huvi kirjutada. Teema valik on oluline, sest siis on ka teistel seda põnev lugeda.

2. Kes on loo tegelased? Iseloom, välimus, ning roll sinu loos.

3. Täpsusta loo koht ja aeg. Kirjuta lugu ühes ajas ( minevikus, tulevikus või olevikus).

4. Kogu mõtteid ja tee mõttekaart, millele kirjuta kõik oma mõtted.

5. Nüüd reasta oma mõtted loogilises järjekorras üheks tervikuks.

6. Lugu koosneb kolmest põhiosast – sissejuhatus, sisu, lõppsõna. Sissejuhatus juhatab loo sisse, annab lühikese ülevaate, kus hakkab tegevus toimuma. Loo sisu on peamine tekst, kus toimuvad erinevad tegevused. Lõppsõna võtab kogu loo kokku. Kõik loo osad kirjutatakse taandridadega (sellega võiksid arvestada 3.- 4. klasside lapsed).

7. Nüüd on aeg kirjutada mustand (paber, millel saad teha veel parandusi).

8. Loe lugu mitu korda läbi.

9. Kirjuta lugu ilusa käekirjaga puhtale joonelisele paberile.

 

Valmis töö vii hiljemalt 12. märtsiks klassijuhataja kätte. Klassis valitakse välja üks võidulugu. Võitja saab 17. märtsil aukirja ja kingituse. Võidutööd paneme üles esimese korruse stendile. Iga klassi kolm parimat tööd saab klassijuhataja 26. märtsil saata konkureerima kooli kirjutamisvõistlusele. 

 

Igast klassi parimad tööd paneme kokku algklasside kogumikku – algklasside omaloomingukonkurss „ Meie kooli lood“. Kogumiku lugudega saab tutvuda ja neid lugeda kooli raamatukogus.

Kutsume kõiki kirjutama lugusid oma armsale koolile! Lennukaid mõtteid!

 

Algklasside emakeelnädala ja omaloomingukonkursi eestvedajad on õpetajad Kaire Lõhek ja Marika Peterson.

Sulge

Pikaajalise traditsioonina on koolis eesti keele ja kultuuri ainekomisjoni eestvedamisel toimunud mälumäng Kultuuritaip. Kultuuritaibul osalevad 8.-12. klasside kolmeliikmelised meeskonnad. Õpilastele pakub igal aastal konkurentsi ka õpetajate esindus.

Kokku saadakse koolis või virtuaalselt kord kuus kindlal vahetunnil, et mõõtu võtta kultuurialastes teadmistes ja välja selgitada, kes pääsevad maikuus toimuvasse finaali. Ülevaade turniiritabelist ning iga vooru küsimustest ja õigetest jõuab vahetult kooli kodulehele ja listidesse. Õppeaasta lõpus selguvad aasta kõige kultuuritaibukamad, keda ootavad ka temaatilised auhinnad.

Kultuuritaibu idee sündis 2009. aastal emakeeleõpetajal ja gümnaasiumi õppealajuhatajal Kerstin Vessikul, kellelt pärineb ka Kultuuritaibu moto "Tark tormab Kultuuritaibule!". Kooli juubeliaastal on käsil Kultuuritaibu 12. hooaeg, kus igas voorus tuleb tänavustel võistlejatel vastus anda ka ühele-kahele meie kooliga seotud küsimusele.

2021. aastal Kultuuritaibus esitatud nn juubeliaasta küsimused-vastused:
Kultuuriloolane ja pedagoogikateadlane Loone Ots räägib oma mälestusteraamatus "Mustamäe valss" (2012) noorte elust 1970ndate aastate Mustamäel. Muuhulgas kirjeldab Ots ka seda, kuidas ta oma ema käest füüsiliselt karistada sai. Tema ema Rita Kaust on olnud modelliks skulptuurile "Tütarlaps kausiga" (1964), mille autor on skulptor Juta Eskel (1927-2017). Nii Loone Ots kui ka Juta Eskel on seotud meie kooliga. Kuidas? Nimetage vähemalt üks seos.
Vastus: Meie kooli hoovis on Juta Eskeli skulptuur “Silm”. Loone Ots on meie koolis lapsevanema rollis. Loone Ots tõi sel sügisel (2020) meie teatriõpilastega lavale näitetüki “Üle seitsme mere”. Eesti keele õpetaja Anu Mõttus ja Loone Ots on klassiõed.
Millise meie kooli vilistlase teosest on pärit see katkend: "Siis vaatas isa tühje moosipurke. Ja siis vaatas ta uhiuut hõbedast videomakki, mille alumisest vasakust nurgast voolas välja peenike punane nire ja mille tagant tõusis nüüd juba paksu sinist suitsu. Siis läks isa korraks näost valgeks, siis roheliseks ja kohe punaseks, Vollile tundus, et isa on nagu valgusfoor. Ainuke asi, mida isa pärast pikali kukkumist veel öelda suutis, oli üks sõna..."?
Vastus: Ilmar Tomuski lasteraamatust "Tere, Volli!".
Mille poolest on eriline igal aastal jaanuarikuu viimane reede?
Vastus: Siis tähistame koolis alati oma kooli päeva.

Sulge

22.-26. märtsil on kooli juubeli temaatiline teatrinädal. 

Sulge

26märts
Kirjutamisvõistlus 2021 “Minu 32. keskkool”

Kõik on kutsutud osalema kooli kirjutamisvõistlusele!

 

Seitsmendat aastat toimuva võistluse teema: “Minu 32. keskkool”. Kirjuta kooliga seotud juhtumist, sündmusest, mälestusest. Millestki, mis on jäänud meelde
Žanr vali ise (nt luuletus, proosapala, näidend, mõistujutt, muinasjutt, anekdoot, valm jne)

 

Töö esitamise tähtaeg 26. märts 2021. 
Võitjad tehakse teatavaks 26. aprillil!

Eesmärgid: suurendada huvi kirjutamise vastu; talletada mäletamistväärivaid lugusid koolist; tähistada kooli 50. sünnipäeva. 

Tingimused: 

 

1. töö esita oma kirjandusõpetajale, kes laeb selle 26. märtsiks kirjutamisvõistluse Drive`i keskkonda. 

2. Tööle pane varjunimi.

 

Kirjutamisvõistluse eestvedaja on õpetaja Eva Kalbus.

Sulge

Pühime ratastelt tolmu ning naudime kevadet, sest Tour d‘Aktiiv tuleb taas!

 

Ilmad lubavad aina suviseimaid päevi, seega on õige aeg võtta ette üks rattamatk.

 

14. mail saame sõita kõik koos, kuid samas siiski eraldi! Piirangutest tulenevalt saad sel aastal taas valida raja, tempo, aja ja seltskonna ise!

 

Sel aastal kutsume teid sõitma 50 km!

Sulge

19mai
KOOLI 50. JUUBELI SALONGIÕHTUD: ÕPETAJA HEIKKI SILVET

19. mail algusega kell 14.30 toimub koolis salongiõhtu, mis on  pühendatud Tallinna 32. Keskkooli endisele õpetajale Heikki Silvetile.

19. märtsil 2021 oleks Heikki Silvet saanud 79-aastaseks ja just temale ja tema tegemistele ongi see salongiõhtu pühendatud.

Vestlusringis on Heikki Silveti kolleegid inglise keele õpetajad Reet Tomusk ja Thea Bernstein, meie kooli endine eripedagoog ja õppealajuhataja Triin Kivirähk ning Heikki Silveti õpilane ja kooli vilistlane Carine Jessica Kostla.

Vestlusõhtut juhib kooli direktor Maarja Merigan.

Õhtu kestab umbes tunnikese ning koolipere saab sellest osa kooli Youtube’i kanali kaudu, kuhu teeme reaalajas ülekande sellelt lingilt.

 

SALONGIÕHTUD on üks juubeliaasta projektidest, mille eestvedajad on ajalooõpetajad Triin Viiron ja Allar Tui, kes kasutavad neid õhtuid ka juubeliraamatu kirjutamiseks
Salongiõhtu sünnile on kaasa aidanud inglise keele ainekomisjon, huvijuht Kristel Kubber, direktor Maarja Merigan ja Aktiiv.

Sulge

09juuni
Algklasside matk "Kool kingib kaardi ja kompassi"

9. juunil matkab kogu algklassipere. Matk algab kell 9.00. Matk, mis on pühendatud meie kooli juubelile, kannab nime "Kool kingib kaardi ja kompassi". Nimi on tuletatud Tallinna 32. Keskkooli motost. 
Algklassid matkavad kokku 50 km. Iga klass eraldi matkab 3,57 km kaugusele. Klassid alustavad kooli aia äärest ja liiguvad eri suundadesse. Kaardile tekivad lõpuks kiired, päikese kujutis. Lõpp-punktis tehakse ühine foto, millelt võib näha, kus klassil täitus 3,57 km.

Sulge


Alustavatele 10. klassidele ühine stardipäev klassi, lennu ja kooliga tutvumiseks.

Sulge

25august
Koolitöötajate matk Soomaal

Koolitöötajate matk Soomaal koos matkajuht Martin Suurojaga.

Sulge

26august
Alustavate 1. klasside lastevanemate koosolek

Alustavate 1. klasside lastevanemate koosolek.

Sulge

Õppenõukogu koosolek.

Sulge
Sügis 2021(51)

Õppeaasta avaaktused koolimaja ees koolihoovis. Samal päeval on kõigil klassidel ka klassijuhatajatund ehk oma klassi tund.

Sulge

Huvilistele õpilastele Aktiivi tutvustav infotund.

Sulge

Traditsioonilise sportliku perepäeva asemel toimub tänavu algkooli spordipäev.

Sulge

08september
Noorteparlamendi 1. koosolek

Klassivanematele Noorteparlamendi 1. ühine koosolek.

Sulge

09september
Rahvusvahelise C1 inglise keele eksami CEPT eeltest

Huvilistel abiturientidel rahvusvahelise C1 inglise keele eksami sügissessiooni CEPT eeltest.

Sulge

Rebaste ristimine: 12. klasside jumalad võtavad gümnaasiumisse vastu 10. klasside rebased.

Sulge

Aktiivi sügislaager.

Sulge

Klassivanematel Õpilasesinduse 1. ühine koosolek.

Sulge

Ülekoolilise kultuurialase mälumänguturniiri Kultuuritaip 1. voor.

Sulge

15september
Matemaatika tasemetöö 4. klassis

Matemaatika tasemetöö 4. klassides.

Sulge

16september
Ajalooklassid Vabamus ajarännakul

Gümnaasiumi A klassid ehk ajalooklassid Vabamus, et osa saada Eesti taasiseseisvumise 30. aastapäevale pühendatud ajarännakust.

Sulge

16september
Multimeediaklasside väljasõit Lihulasse

Gümnaasiumi C klasside ehk multimeediaklasside väljasõit Lihulasse, et osaleda Matsalu loodusfilmide festivali noorteprogrammis.

Sulge

16september
Matemaatika e-tasemetöö 7. klassis

Matemaatika e-tasemetöö 7. klassides.

Sulge

17september
Gümnaasiumi lõputöö teema ja juhendaja registreerimise tähtaeg

11. klassidel gümnaasiumi lõputöö (uurimistöö / praktiline töö) teema ja juhendaja registreerimise tähtaeg.

Sulge

Klasside ja koolitöötajate pildistamised.

Sulge

21september
Loodusvaldkonna e-tasemetöö 10. klassis

Loodusvaldkonna e-tasemetöö 10. klassides.

Sulge

24september
Üleilmne kliimastreik Vabaduse väljakul

Huviliste õpilaste osavõtt Vabaduse väljakul toimuvast üleilmsest kliimastreigist.

Sulge

25september
Ajalooaktiivi väljasõit Läänemaale

Ajalooaktiivi väljasõit Läänemaale.

Sulge

26september
32.KK Spordivaimu hooaja avamine

Kooli spordiaktiivi 32.KK Spordivaim uue hooaja avamine.

Sulge

Heategevusnädal algklassides (1.-4. klassis).

Sulge

30september
Eesti keele e-tasemetöö 7. klassis

Eesti keele e-tasemetöö 7. klassides.

Sulge

Rahvusvahelise muusikapäeva tähistamine.

Sulge

01oktoober
Gümnaasiumi lõputööde 1. kollokvium

11. klassidel gümnaasiumi lõputööde 1. kollokvium.

Sulge

04-10
oktoober-detsember
Õpetajate hobide näitus II korrusel

Õpetajate hobide näitus II korrusel õpetajate koridoris.

Sulge

Õpetajate päeva tähistamine.

Sulge

06oktoober
Loodusõpetuse tasemetöö 4. klassis

Loodusõpetuse tasemetöö 4. klassides.

Sulge

07oktoober
Omaloomingulise luule õhtu: Ilmar Laaban 100

Omaloomingulise luule õhtu, tähistades muuhulgas Ilmar Laabani 100. sünniaastapäeva.

Sulge

Kohalike omavalitsuste valmiste eel valimisdebatt koolis.

Sulge

08oktoober
Õiglase kaubanduse koolitus

Huvilistele õpilastele õiglase kaubanduse koolitus "Kakaotöötuba" MTÜ Mondolt.

Sulge

1. klassid külastavad Liikluslinnakut.

Sulge

Ülekooliline jalgpallinädal: temaatilised vahetunnid, klassidevahelised turniirid, täpsuslöökide võistlus.

Sulge

11oktoober
Inglise keele e-tasemetöö 7. klassis

Inglise keele e-tasemetöö 7. klassides.

Sulge

Ülekoolilise kultuurialase mälumänguturniiri Kultuuritaip 2. voor.

Sulge

Õpilasesinduse koosolek: kohtumine juhtkonna esindajatega.

Sulge

12oktoober
Kooli tugisüsteeme tutvustav veebikoosolek

1. klassi lastevanematele kooli tugisüsteeme tutvustav veebikoosolek.

Sulge

Möödunud õppeaastal riigikaitse teooriakursuse läbinud õpilastel riigikaitse välilaager.

Sulge

Ülekooliliselt ettelugemispäeva tähistamine.

Sulge

22oktoober
Põhikoolis õppekäikude päev

Põhikoolis (1.-9. klassides) õppekäikude päev.

Sulge

29oktoober
Eesti keele tasemetöö 4. klassis

Eesti keele tasemetöö 4. klassides.

Sulge

Playbox 7.-12. klassidele.

Sulge

08-12
november
Loominguline väljakutse "Minu soovid oma koolile"

Kooli juubeliaasta puhul inglise keele aineõpetuses loominguline väljakutse "Minu soovid oma koolile".

Sulge

Maailmapäev "Väärtuslik toit" algklassides (1.-4. klassis).

Sulge

Maailmapäev "Väärtuslik toit" põhikoolis (5.-9. klassis).

Sulge

Isadepäeva tähistamine algklassides (1.-4. klassis).

Sulge

Ülekoolilise kultuurialase mälumänguturniiri Kultuuritaip 3. voor.

Sulge

Maailmapäev "Väärtuslik toit" gümnaasiumis (10.-12. klassis).

Sulge

18november
Õppenõukogu koosolek

Õppenõukogu koosolek.

Sulge

19november
Filosoofiapäeva tähistamine

Filosoofiapäeva tähistamine gümnaasiumiastmes.

Sulge

22-26
november
Mõttemängude veebiolümpiaadi 1. etapp

Mõttemängude veebiolümpiaadi 1. etapp.

Sulge

25-26
november
Matemaatikaolümpiaadi koolivoor

Matemaatikaolümpiaadi koolivoor 4.-6. klassides.

Sulge

26november
Kodanikupäeva tähistamine

Kodanikupäeva tähistamine põhikoolis.

Sulge
Talv 2022(41)
01-17
detsember
Huvitegevuse näitus I korrusel

Huvitegevuse näitus I korruse galeriis.

Sulge

07detsember
Bioloogiaolümpiaadi koolivoor

Bioloogiaolümpiaadi koolivoor 6.-12. klassides.

Sulge

09detsember
Loovtöö esitamise tähtaeg

8. klassidel loovtöö juhendajale esitamise tähtaeg.

Sulge

Keemiaolümpiaadi koolivoor 8.-11. klassides.

Sulge

13detsember
11.d teatriõpilaste luulekava esmaettekanne

Betti Alveri luulekonkursiks valminud ja Viivi Luige loomingust inspireeritud 11.d teatriõpilaste luulelavastuse "Hääl(h)ing" esmaettekanne. Juhendaja õpetaja Toomas Lõhmuste.

Sulge

Ülekoolilise kultuurialase mälumänguturniiri Kultuuritaip 4. voor.

Sulge

15detsember
Gümnaasiumi lõputööde 2. kollokvium

11. klassidel gümnaasiumi lõputööde 2. kollokvium.

Sulge

5.-7. klassides NUPUTA võistluse koolivoor.

Sulge

21detsember
Algklasside jõuluprojekt ja päkapiku spordibaas

Algklasside jõuluprojekt ja päkapiku spordibaas.

Sulge

Jõuluhommik klassiga.

Sulge

04jaanuar
Õppenõukogu koosolek

Õppenõukogu koosolek.

Sulge

11-12
jaanuar
11. klassidel gümnaasiumi lõputööde projektipäev

11. klassidel gümnaasiumi lõputööde vormistamiseks projektipäev koolis: 11.a ja 11.b 12.01.22, 11.c ja 11.d 11.01.22.

Sulge

13jaanuar
Matemaatikaolümpiaadi koolivoor

Matemaatikaolümpiaadi koolivoor 7.-12. klassides.

Sulge

8. klassidel loovtööde esitlemised.

Sulge

17-21
jaanuar
Mõttemängude veebiolümpiaadi 2. etapp

 

Mõttemängude veebiolümpiaadi 2. etapp.

Sulge

Ülekooliline talispordinädal.

Sulge

Lauatennise nädal: aktiivsed tegevused vahetundides.

Sulge

17jaanuar
Füüsikaolümpiaadi koolivoor

Füüsikaolümpiaadi koolivoor 8.-12. klassides.

Sulge

19-20
jaanuar
Ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoor koolis

Ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoor koolis 5.-12. klassil.

Sulge

19jaanuar
Vabariikliku õpilasetlejate konkursi koolivoor

Vabariikliku õpilasetlejate konkursi koolivoor 1.-12. klassi õpilasetlejatele.

Sulge

20jaanuar
12. klassidel eksamitele registreerimise tähtaeg

12. klassidel riigieksamitele ja koolieksamitele registreerimise tähtaeg.

SulgeÜlekoolilise kultuurialase mälumänguturniiri Kultuuritaip 5. voor.

Sulge

25jaanuar
Geograafiaolümpiaadi koolivoor

Geograafiaolümpiaadi koolivoor 7.-12. klassides.

Sulge
27jaanuar
Inglise keele kooliolümpiaad

Inglise keele kooliolümpiaad 7.-9. klassidele.

Sulge


28jaanuar
Käsitöö ja tehnoloogia õpilastööde näitus

31jaanuar
Vabariikliku õpilasetlejate konkursi Tallinna eelvooru video esitamise tähtaeg

Vabariikliku õpilasetlejate konkursi Tallinna eelvooru video esitamise tähtaeg.

Tulemused selguvad ja žürii kohtub osalejatega 3. veebruaril Zoomis.

Sulge

01veebruar
11. klassidel lõputöö juhendajale esitamise tähtaeg

11. klassidel lõputöö juhendajale esitamise tähtaeg.

Sulge

01veebruar
Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor koolis

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor koolis 7.-12. klassidel.

Sulge

14-18
veebruar
Mõttemängude veebiolümpiaadi 3. etapp.

Mõttemängude veebiolümpiaadi 3. etapp.

Sulge


Ülekoolilise kultuurialase mälumänguturniiri Kultuuritaip 6. voor.

Sulge


18veebruar
12. klassil eesti keele proovieksam

12. klassidel eesti keele proovieksam.

Sulge

23veebruar
Eesti Vabariigi 104. aastapäeva tähistamine

Distantsõppepäev: põhikoolis ainealased lõiminguprojektid, gümnaasiumis tunniplaani järgi.

Sulge
Kevad 2022(43)
01märts
Tulevastele 10. klassidele sisseastumiskatsed

Tulevastele 10. klassidele sisseastumiskatsed: kirjalikud testid (eesti keel, matemaatika, inglise keel).

Sulge

07-11
märts
Spelling Bee inglise keele ainetundides

Spelling Bee võistlus 4.-6. klasside inglise keele ainetundides.

Sulge

07märts
11. klassidel lõputööde kaitsmiseks esitamise tähtaeg

11. klassidel lõputööde kaitsmiseks esitamise tähtaeg.

Sulge

10märts
Filmifestival INDIELINT

Emakeelenädal 1.-4. klassides.

Sulge

14märts
Emakeelepäeva ja pii-päeva tähistamine

Emakeelepäeva ja pii-päeva tähistamine 5.-12. klassides.

Sulge

Ülekooliline sulgpallinädal.

Sulge

Ülekoolilise kultuurialase mälumänguturniiri Kultuuritaip 7. voor.

Sulge

17märts
Nuputamisvõistlus KÄNGURU

Nuputamisvõistlus KÄNGURU.

Sulge

21-25
märts
Mõttemängude veebiolümpiaadi 4. etapp

 

Mõttemängude veebiolümpiaadi 4. etapp.

Sulge

Ülekooliline teatrinädal.

Sulge

Rahvusvahelise veepäeva tähistamine.

Sulge

01aprill
Pallimängude öö gümnasistidele

Spordivaimudelt pallimängude öö huvilistele gümnasistidele.

Sulge

Tagurpidipäev algkoolis.

Sulge

05aprill
9. klassidel eesti keele proovieksam

9. klassidel eesti keele proovieksam.

Sulge

Traditsiooniline ajalookonverents, seekord teemal "Kaitse".

Sulge

Ülekooliline treeningute nädal.

Sulge

Ülekoolilise kultuurialase mälumänguturniiri Kultuuritaip 8. voor.

Sulge

Looduse netiviktoriin 1.-4. klassides.

Sulge

18aprill
12. klassil matemaatika proovieksam

12. klassidel matemaatika proovieksam.

Sulge

19aprill
Gümnaasiumi lõputööde kaitsmine

11. klassidel gümnaasiumi lõputööde kaitsmine.

Sulge

Ülekoolilised Shakespeare'i päevad.

Sulge


22aprill
Pallimängude öö põhikoolile

Spordivaimudelt pallimängude öö huvilistele 7.-9. klassi õpilastele.

Sulge

9.-11. klassidel noortekonverents @32.

Sulge

12. klassidel eesti keele riigieksam.

Sulge

03mai
Inglise keele riigieksam (kirjalik)

12. klassidel inglise keele kirjalik riigieksam.

Sulge

04-09
mai
Inglise keele riigieksam (suuline)

12. klassidel inglise keele suuline riigieksam.

Sulge

04mai
9. klassil matemaatika proovieksam

9. klassidel matemaatika proovieksam.

Sulge

Ülekooliline juubelinädal: https://www.32kk.edu.ee/uudised/tallinna-32-keskkooli-juubelinadal-9-15-mai-2022

Sulge

Ülekooliline juubelinädal.

Sulge

1.-4. klassides veebipõhine Talendijaht.

Sulge

15mai
Kooli 50. juubeli kontsert

17mai
7. klassil üleminekueksam

7. klassidel üleminekueksam.

Sulge

18mai
Gümnaasiumi lõputööde järelkaitsmine

11. klassidel gümnaasiumi lõputööde järelkaitsmine.

Sulge

12. klassidel matemaatika riigieksamid.

Sulge

20mai
Õuesõppe- ja distantsõppepäev.

1.-4. klassil õuesõppepäev, 5.-11. klassil distantsõppepäev.

Sulge26mai
Gümnaasiumi lõputööde 1. kollokvium

10. klassidel gümnaasiumi lõputööde 1. kollokvium.

Sulge

1.-4. klassidel teadusnädal.

Sulge

9. klassidel eesti keele lõpueksam.

Sulge

Ülekoolilise kultuurialase mälumänguturniiri Kultuuritaip finaal.

Sulge
Suvi 2022(9)

12. klassil multimeedia koolieksam.

Sulge

9. klassidel matemaatika lõpueksam.

Sulge

06juuni
Õppenõukogu koosolek

Õppenõukogu koosolek.

Sulge

12. klassidel koolieksamid: ajalugu-õigus, keskkonnaõpetus, humanitaaria.

Sulge

9. klassidel valikeksamid.

Sulge

17-20
juuni
Järeleksamid ja järelkaitsmised

12. ja 9. klassidel järeleksamid. 11. klassidel järelkaitsmised.

Sulge

20juuni
Õppenõukogu koosolek

Õppenõukogu koosolek.

Sulge

Pidulikud lõpuaktused koolihoovis: 9. klassidel, 12. klassidel.

Sulge

30august
Õppenõukogu koosolek

Õppenõukogu koosolek.

Sulge
Sügis 2022
täna, 30.september