Koolielu

Õpilasesindus ja Noorteparlament

Meie õpilasesinduse leiad Facebookist

Õpilasesinduse põhimäärus

Õpilasesindusse (ÕE) kuuluvad kooli õpilasgruppide esindused ehk kokku 10 liiget Aktiivist, Spordivaimust, Historica 32 ajalooaktiivist ja Noorteparlamendist. Õpilasesindusel presidenti ei ole, vaid seda juhib 10-liikmeline juhatus.

Noorteparlamenti (NP) kuuluvad 5.-8. klasside klassivanemad ja teised soovijad, kes arutavad nende sihtgruppi puudutavaid küsimusi ja korraldavad sündmusi 1.-6. klassidele. Noorteparlament korraldab koostöös Spordivaimuga iga koolipäev aktiivseid vahetunde.

Noorteparlamendi juht on Maarja Liis Rahumeel 8.a.

Kaks kuni kolm korda aastas kohtuvad ÕE, NP ja Aktiivi juhid kooli juhtkonnaga, et ühiselt arutada erinevate teemade, parenduskohtade ja projektide osas.

Kirjuta meile:
Õpilasesindus: esindus@32kk.edu.ee
Noorteparlament: noorteparlament@32kk.edu.ee

Meie õpilasesinduse leiad Facebookist

Õpilasesinduse põhimäärus

Noorteparlamendi juht on Maarja Liis Rahumeel 8.a.

Kirjuta meile:
Õpilasesindus: esindus@32kk.edu.ee