Koolielu

Õpilasesindus ja Noorteparlament

Meie õpilasesinduse leiad Facebookist

Õpilasesinduse põhimäärus

Õpilasesindusse (ÕE) kuuluvad 9.-12. klasside klassivanemad, kes hoolitsevad selle eest, et õpilaste hääl oleks koolis esindatud ning koolimurede ja –rõõmudega tegeletud.

ÕE president Mirjam Maasalu 10.A
ÕE asepresident Annaliisa Lipp 10.C

Noorteparlamenti (NP) kuuluvad 5.-8. klasside klassivanemad ja teised soovijad, kes arutavad nende sihtgruppi puudutavaid küsimusi ja korraldavad sündmusi 1.-6. klassidele. Noorteparlament korraldab koostöös Spordivaimuga iga koolipäev aktiivseid vahetunde.

Noorteparlamendi juht on Merlin Melany Minnik 8.C ja abijuht on Henri Ilustrumm 8.C.

Kaks kuni kolm korda aastas kohtuvad ÕE, NP ja Aktiivi juhid kooli juhtkonnaga, et ühiselt arutada erinevate teemade, parenduskohtade ja projektide osas.

Kirjuta meile:
Õpilasesindus: esindus@32kk.edu.ee