2021. aasta suursugune PLAYBOX

Loomise kuupäev 01.12.2021

Praeguses virvarris toimetades oleme õnnelikud, et tänavune 7.-12. klasside Playbox sai siiski toimuda. Nii ehitas Aktiiv võimlasse üles uhke lava, sättis vaibad ja toolid ning tegi hajutussüsteemi, et kõik klassid saaksid siiski publiku ees esineda. Kogu sündmus salvestati 4. ja 5. novembril ning monteeriti 12. novembriks, mil kõik said virutaalselt kogu show’d kooli Youtube’i kanalist vaadata. 19. novembril tunnustasime üllatades parimaid põhikooliklasse ja 29. novembril gümnaasiumi parimaid - seega kogu november möödus Playboxi tähe all.

Tänavu hindas auväärne žürii esinemisnumbreid videote põhjal ning andis punkte. Žürii hulgas olid: teatri- ja filminäitleja GUIDO KANGUR; filmirežissöör, lavastaja, kunstnik ja laulja HARDI VOLMER; laulja LAURA PÕLDVERE; koreograaf, tantsuõpetaja ja näosaate liikumisjuht VILLIKO KRUUSE; vilistlane, koreograaf ja teatritudeng ANUMAI RASKA; kunstiteadlane, ajakirjanik, luuletaja ja kriitik LINNAR PRIIMÄGI; näitleja, laulja ja tantsija KRISTEL AASLAID
ning reklaamikorraldaja, endine ajakirjanik, üks “Su nägu kõlab tuttavalt” esikohtunikest ja meie Playboxi mitmekordne žüriiliige ja fänn OLAV OSOLIN. Züriil oli jagada vaid kiidusõnu meie Playboxi korralduse ja kavade kohta ning valiku neist saab lugeda siit: LINKlink opens on new page

Punktitabelit me ei avalikusta, sest meil ei ole kombeks klasse pärast kolme esimest kohta reastada ning me ei soovi, et avalikult kõik teaksid, kes jäid näiteks viimasteks. Seega kui Sinu klassi huvitavad teie punktid ja žüriiliikme Villiko Kruuse kõikide klasside juurde lisatud kommentaarid siis pöörduge eraldi huvijuht Kristeli poole, kes ainult teie klassi punkte ja kommentaare jagab.

Kokku valiti kolm parimat kava põhikooli ja kolm parimat gümnaasiumi arvestuses. Publik sai esmaettekande päeval keskööni hääletada publiku lemmiku poolt. Muudatusena oli sel aastal publikul aga veel rohkem häält ehk klasside kolm eripreemiat selgusid samuti publiku häälte tulemusena. Hääli sai anda parima koreograafia ehk liikumise, välimuse-lavakujunduse ja kõige kaasahaaravama esitluse eest. Eripreemiaid said need klassid, kes kolme parima hulka žürii poolt ei jõudnud.

Kokku osales 15 klassi: 5 põhikoolist ja 10 gümnaasiumist (15-st klassijuhatajast olid 9 ka laval - nii vahva), lisaks oodatud õpetajate kava ning kooli 50. juubeli puhul olid tagasivaatega meeldejäävaimatele kavadele popurriiga laval VILISTLASED.

Suur tänu kõikidele klassidele (esinemisjärjekorras):

11.c - Augustus Gloop “Willy Wonka”
8.b - The Roop “Discoteque”
10.d - Fitz and the Tantrums “HandClap”
10.b - Lady Gaga “Judas”
9.C - Tujurikkuja 6 - Savikas feat. Kuzzer "Kaunis maa 2"
10.a - Aladdin “Friend like me”
12.c - Blake McGrath “Missing you”
11.d - Lady Gaga “Bad romance”
9.a - “Miss Baltimore crabs” filmist “Hairspray”
9.b - Madonna “Material girl”
12.d - “Cell block tango” filmist “Chicago”
11.a - Abba “Voulez-vous” filmist “Mamma Mia”
10.c - “Cruisin for a bruisin” filmist “Teen beach movie”
8.c - Meie Mees “Settekaevu sultan”
11.b - L’Imperatrice “Peur de filles”

Kavu saab näha kooli Youtube’i kanalil: LINKlink opens on new page

Žürii hinnangul olid parimad:

GRAND PRIX ja gümnaasiumi 1. koht: 12.D
Põhikooli I koht: 8.B

Gümnaasiumi II koht: 11.D
Põhikooli II koht: 9.B

Gümnaasiumi III koht: 11.B
Põhikooli III koht: 9.C

Publiku lemmik, koreograafia ning välimuse ja lavakujunduse eripreemiad: 10.B
Kõige kaasahaaravama esitluse eripreemia: 10.C

Playboxi toetas kokku 79 sponsorit - SUUR AITÄH TEILE!

Playboxi plakatid ja tänukirjad kujundas 12.C klassi õpilane Kaili Jaago.
Suur tänu meie kooli Aktiivile ja kõigile tema töögruppidele tänu kellele on meil need auhinnad, žürii, tehnilised toetajad ja võimalused, meediaalased ülesvõtted - kogu see ettevalmistus ja korraldus! Eriline tänu läheb abiturientidest tehnikutele Kevin Roosilehele ja Marcus Veerile, kes on nüüd juba aastaid hoolitsenud viimasepeal tehnilise teostuse eest ning kellel see Playbox jääb õpilastena viimaseks korraks. Siinkohal veel kord suur tänu kõikidele korraldajatele ning ka vilistlastele, kes abistama tulid! Kokku toimetas ligi 100 Aktiivi liiget!!

Eriliselt suure panuse eest täname:

Kevin Roosileht 12.B

Helena Angela Kiisleri fotod: LINKlink opens on new pageLINK">
Kaur Tõra fotod: LINKlink opens on new pageLINK">
Robin Leki fotod: LINKlink opens on new pageLINK">

Palun lisage fotode autorid, kui fotosid kuskil kasutate!

Korraldajad tänavad!

Viimati muudetud 01.12.2021.