Aktiivi kevadine e-huviprogramm

Loomise kuupäev 29.03.2021

29. märtsi nädalast alates pakub Aktiiv kaks korda nädalas Aktiivi Instagrami kontol e-huviprogrammi: kontserdid ja vestlussaated. Kooliperele saadetud tagasisidest saime eelmise aasta kohta palju head ning ka kinnituse, et praegu võiks hoopis niimoodi edasi liikuda.

Praegustes oludes on kõige mugavam kodust kõigile miskit pakkuda vaid sotsiaalmeedia vahendusel ning kuna meie kontot jälgib suur osa kooliperest ja mitmete klasside enda kontod, siis sinna meie programm suuresti ka laekub. Seega, kui Sul veel ei ole ligipääsu, siis tee endale Instagram ja tule jälgi meie tegemisi @32kkaktiivlink opens on new page. Vahepeal üllatame mõne lisaaktsiooniga samuti.

Hetkel vaatame jooksvalt kaua e-huviprogrammi pakume - oleneb milliseks kevadine kooliprogramm kujuneb.

Kui Sa eelmisel aastal meie kevadisest e-huviprogrammist vähem osa võtsid või soovid mingeid tegevusi uuesti proovida, siis erinevad treeningud, kokkamisvideod jne on kõik järelvaadatavad SIINlink opens on new page.

Sinu Aktiiv

Viimati muudetud 31.03.2021.