Avatud koolisööklate nädal. Tulge koolitoitu sööma!

Loomise kuupäev 28.09.2022

Toimumise aeg: 03.10, 04.10, 06.10, 07.10  kell 9.40-13.35.

Projekti sihtrühm: lapsevanemad.

Projekti eesmärk: kutsuda lapsevanemaid koolilõunat sööma. Vanem saab näha ja maitsta, millist koolilõunat lastele serveeritakse, millises ruumis laps sööb, kuidas on korraldatud koolilõuna pakkumine jne. Lapsed räägivad kodus koolilõuna kohta erinevat juttu, kuid meie eesmärk on pakkuda lapsevanemale võimalust tulla toitu maitsma. Vanemad saavad seeläbi ise veenduda, millist toitu pakutakse, ja soovi korral saavad söökla personalilt küsimusi küsida. Avatud koolisööklate nädala raames pakutakse lastevanematele täpselt samasugust toitu nagu igapäevaselt õpilastele.

Tasu: üks koolilõuna maksab 1.56 eurot.
Koolilõuna eest saab tasuda kohapeal puhvetisse või toitkooli.eelink opens on new page keskkonnas ettemaksuna.

Korralduslikult: koolimajja tulles saab üleriided jätta fuajeesse, kus on valveta riidenagid. Välisjalanõude peale palume hügieeni huvides panna nn sinised sussid, mis leiab riidenagide juurest. Söökla ja puhvet asuvad kohe I korrusel, need leiab riidenagide juurest hõlpsalt üles.

Viimati muudetud 28.09.2022.