E-kevadpidu 8. juunil 07. juuni kool

Hea koolipere!

E-kevadpidu lõpetab enamikele meist tänavuse kummalise õppeaasta.

Aeg on kuulata-vaadata meie andekate noorte loomingut ja tunnustada aasta tegijaid nii õppetöös kui huvitegevuses. Lisaks vaatame aastale tagasi kokkuvõtva klipiga koolilaulu saatel, kuulame direktori kõnet ja saame teada, mis ettevõtmine pälvis aasta teo tiitli.

E-kevadpeo korraldas teile Aktiiv! Kooli Youtube'ist on salvestus järelevaadatav ning see avaneb 8. juuni hommikul kell 9 SIIN
Koolipere vaatab kevadpidu oma viimases oma klassi tunnis.

Kosutavat suvevaheaega!
Aktiiv ja huvijuht Kristel Kubber

Hea koolipere!

E-kevadpidu lõpetab enamikele meist tänavuse kummalise õppeaasta.

Koolipere vaatab kevadpidu oma viimases oma klassi tunnis.

Kosutavat suvevaheaega!
Aktiiv ja huvijuht Kristel Kubber