Kooli 50. juubeli kontsert-lavastus "Minu inimesed" 15. mail Alexela Kontserdimajas 02. detsember kool

Head Tallinna 32. Keskkooli õpilased, vilistlased, lapsevanemad, praegused ja endised õpetajad ja koolitöötajad ning teised kooli sõbrad!

Meie kool peab oma 50. juubelit!
Ootame kõiki 15. mail tähistama!

Kell 17.00 algab kogu kooliperele suurejooneline kontsert Alexela kontserdimajas ning sellele järgneb 21. mail vilistlaste kokkutulek koolimajas.

Võimalike piirangutega arvestamiseks ja publiku hajutamiseks palume täita siinne vorm hiljemalt 1. maiks. Äärmisel vajadusel saab oma tulekust teada anda ka hiljem saates kirja juubel@32kk.edu.ee.

Palun levitage juubeliinformatsiooni oma lennukaaslaste, endiste kolleegide ja teiste kooli sõprade seas.

Lisainformatsioon on leitav kooli Facebooki lehelt.

Rõõmsate taaskohtumisteni!
Sinu Tallinna 32. Keskkool

Meie kool peab oma 50. juubelit!
Ootame kõiki 15. mail tähistama!

Lisainformatsioon on leitav kooli Facebooki lehelt.

Rõõmsate taaskohtumisteni!
Sinu Tallinna 32. Keskkool