Vilistlaste kokkutulek 10. detsembril koolimajas - EDASI LÜKATUD 19. oktoober kool

Tallinna 32. Keskkoolil on täitunud 50. juubeliaasta.

Vilistlaste kokkutulek toimub 10. detsembril 2021 algusega kell 19.30 koolimajas. Tule kohale, et kohtuda taas oma klassikaaslaste ja õpetajatega!

Peoõhtusse valivad muusika õpetajatest DJ-d ning esineb ansambel 2 Quick Start.

Peole pääseb Covid-19 vaktsineerimistõendiga, mis tõendab vaktsineerimiskuuri täielikku läbimist või haiguse läbipõdemise tõendiga.

Kõik vilistlased on oodatud ka kell 17.00 algavale suurejoonelisele kontserdile Alexela kontserdimajja.

Täiendav info peopiletite ja sündmuse kohta lisandub jooksvalt.
Lisanduvate küsimuste korral kirjutada vilistlaskogu juhile carinejessicak@gmail.com
Tallinna 32. Keskkoolil on täitunud 50. juubeliaasta.

Vilistlaste kokkutulek toimub 10.

Peoõhtusse valivad muusika õpetajatest DJ-d ning esineb ansambel 2 Quick Start.

Täiendav info peopiletite ja sündmuse kohta lisandub jooksvalt.