Teatrinädal ja Tallinna kooliteatrite festival meie koolis - tule vaatama!

Loomise kuupäev 21.03.2024
Märtsikuus peame traditsiooniliselt TEATRINÄDALAT. Sel aastal on see 25.-28. märtsil.

Nädala jooksul on võimalus kohtuda külalistega, vaadata meie õpilaste teatriloomingut ning saada osa meie koolimajas toimuvast Tallinna kooliteatrite festivalist (mis on vabariikliku festivali eelvoor).

Kõikidele vanuseastmetele on nädala jooksul midagi. Programmi saab vaadata SIITlink opens on new page. Samuti on tabelis kirjas, mis moel vaatama saab tulla.
NB! 25.03 programm on gümnaasiumi teatriõpilastele koolipäeva osa.
       28.03 programm on 1.-7. klassidele samuti koolipäeva osa.

26. ja 27. märtsil (teisipäeval ja kolmapäeval) toimub Tallinna kooliteatrite festival kümnendat aastat järjest meie koolis.

Ootame oma inimesi väga etendustele (ajakava on samuti sel lingil, mis üleval pool oli).

Siinkohal on oluline meeles pidada, et:

- etendustel on omad ajad, mis ei ole kõik kooskõlas meie õppetundide ja vahetundidega;

- kui tuled vaatama festivalil päeva esimest etendust, siis tuleb kohal olla juba festivali avamise ajaks. Ole aegsasti kohal;

- kui õpilane soovib vaatama tulla, peab ta küsima aineõpetajalt luba ning arvestama, et hilinejaid aulasse ei lubata ning samuti ei saa keset etendust aulast lahkuda;

- festivalipäevadel ei kõla koolikellad;

- festivalipäevadel on majas palju võõrast rahvast. Palume kõigil olla sõbralikud ja viisakad, vajadusel abistada;

festivalipäevadel on häiritud tegevus 0-korrusel, aeroobikasaali, fuajee, õpetajate koridori ja toa, teatriklassi ja aula piirkondades. Sulgeme uksed aula esises koridoris ja etendusele tuleb liikuda läbi galeriikoridori. Palume kõigil nendes piirkondades vaikselt toimetada.

On oluline märkida, et etendused ei ole läbinud enne ühtegi kvaliteedikontrolli ja nii palume olla mõistvad selle suhtes, mida kogete ja näete.

Teatrifestivali korraldavad Kristel Kubber, Eva Kalbus ja vilistlane Anete Põltsama.

Abiks on 10.D ja 11.D õpilased.

Viimati muudetud 21.03.2024.