Järelevastamised ja konsultatsioonid

Õpetajate konsultatsioonide ajadlink opens on new page

7.-12. klassi õpilaste kirjalikud järelvastamised toimuvad alates 24. septembrist reeglina kahel kindlal ajal nädalas:

• teisipäeviti 8.-9. tunni ajal (algus kell 14.45) ruumis 317
  • neljapäeviti 8.-9. tunni ajal (algus kell 14.45) ruumis 317

Kirjalikule järelvastamisele tuleb õpilasel eelnevalt registreeruda ja seda hiljemalt järelvastamisele eelneva päeva kella 15.00-ks. Hilisemate registreerimiste puhul ei jõua info õpetajani, mis omakorda tähendab, et vastama tulles ei ole kohapeal õpilase jaoks järeltööd olemas.

Ühel ja samal päeval saab õpilane sooritada maksimaalselt 2 järeltööd.
Iga töö jaoks tuleb end eraldi registreerida, et info jõuaks vastava õpetajani.

Järelvastamisele registreerimine toimub SIINlink opens on new pageSIIN">.

Järelvastamisele tulles tuleb õpilasel muuhulgas kaasa võtta oma õpilaspilet.

Kui õpilane registreeritud järelvastamisele tulla ei saa, tuleb sellest kindlasti hiljemalt järelvastamise päeva keskpäevaks teavitada e-kirjaga oma aineõpetajat, kes võimalusel määrab järelvastamiseks uue tähtaja. Kui info järelvastamiselt puudumisest ja selle põhjusest aegsasti aineõpetajani ei jõua, ei ole õpilasel võimalik enam sama järeltööd sooritada.

Kõik 1.-6. klassi järelvastamised, aga ka suulised ja muud individuaalsed järelvastamised toimuvad ikka oma aineõpetaja juures.

Avaldatud 27.02.2020. Viimati muudetud 11.09.2024.