Kontaktid

Valikud rakenduvad automaatselt

Kontakti foto
Kristiin Anton

Bioloogia, geograafia, loodusõpetus

E-posti aadress Kristiin.Anton@32kk.edu.ee
Kontakti foto
Jana Einard

Kunst, kunstitehnikad, moedisain

E-posti aadress Jana.Einard@32kk.edu.ee
Kontakti foto
Eveli Habakuk

Geograafia, kehaline kasvatus, matkamine

E-posti aadress Eveli.Habakuk@32kk.edu.ee
Kontakti foto
Kaur Hendrikson

Lühifilimi tootmine, lühifilmi järeltootmine

E-posti aadress Kaur.Hendrikson@32kk.edu.ee
Kontakti foto
Ulla Herkel

ajalugu, filosoofia, ühiskonnaõpetus, maailma religioonid, maailmavaateõpetus

E-posti aadress Ulla.Herkel@32kk.edu.ee
Kontakti foto
Maarit Jõemägi

Ajalugu, ühiskonnaõpetus, inimeseõpetus

E-posti aadress Maarit.Joemagi@32kk.edu.ee
Kontakti foto
Eva Kalbus

draamaõpetus, hääle- ja kõnetehnika, lavaline eneseväljendus, näitlejameisterlikkus, teatriõpetuse praktikum, rütmika

E-posti aadress Eva.Kalbus@32kk.edu.ee
Kontakti foto
Kristel Kubber

kultuuriruum 21. sajandil, mõtisklus ja meditatsioon, uurimistöö alused

E-posti aadress Kristel.Kubber@32kk.edu.ee
Kontakti foto
Toomas Lõhmuste

Draamaõpetus, hääle- ja kõnetehnika, näitlejameisterlikkus, teatrilugu, teatriõpetuse praktikum

E-posti aadress Toomas.Lohmuste@32kk.edu.ee
Kontakti foto
Maila Midri

Inglise keel, eesti keel, kirjandus

E-posti aadress Maila.Midri@32kk.edu.ee
Kontakti foto
Marge Punt

Klassiõpetaja, inimeseõpetus, vene keel

E-posti aadress Marge.Punt@32kk.edu.ee
Kontakti foto
Kaspar Rumm

Filmi- ja videoõpetus, filmižanrid, multimeedia praktikum, teletööstus, teleseriaali loomine

E-posti aadress Kaspar.Rumm@32kk.edu.ee
Kontakti foto
Eva Liisa Sepp

Animatsioon, arvutimängude loomine, digikunst, filmi- ja videõpetus, kunst, visuaalne kommunikatsioon

E-posti aadress EvaLiisa.Sepp@32kk.edu.ee
Kontakti foto
Kadri Tasane

Klassiõpetaja, käsitöö ja kodundus

E-posti aadress Kadri.Tasane@32kk.edu.ee
Kontakti foto
Reet Tomusk

Inglise keel, rahvusvahelised inglise keele testid

E-posti aadress Reet.Tomusk@32kk.edu.ee
Kontakti foto
Kerstin Vessik

Eesti keel, kirjandus, uurimistöö alused

E-posti aadress Kerstin.Vessik@32kk.edu.ee
Kontakti foto
Triin Viiron

Ajalugu, ajalooteadus, Tallinna ajalugu

E-posti aadress Triin.Viiron@32kk.edu.ee
Kontakti foto
Anni Väli

Inglise keel, inimeseõpetus, muusika

E-posti aadress Anni.Vali@32kk.edu.ee

Kontakti foto
Auli Andersalu-Targo

Psühholoog

Telefoninumber 6 579 905 E-posti aadress Auli.Andersalu-Targo@32kk.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Esmaspäev: 10:00 - 17:00

Kolmapäev: 10:00 - 17:00

Neljapäev: 10:00 - 17.00

Kontakti foto
Eeva Laul

Logopeed

E-posti aadress Eeva.Laul@32kk.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Kolmapäeviti 14:00-15:00 või kokkuleppel

Avaldatud 29.10.2018 Viimati muudetud 02.02.2024