Põhikooli astumine

• Üleminekuklassidesse (II‒IX) võetakse õpilasi vastu ainult vabade õppekohtade olemasolul. Infot vabadest õppekohtadest saab õppealajuhatajalt.
  • Vabade õppekohtade olemasolul saab põhikooli üleminekuklassidega (II-IX) liituda kogu õppeaasta jooksul. Vastuvõtu üleminekuklasside vabadele kohtadele korraldavad algkooli ja põhikooli õppealajuhatajad. Otsus õpilaskandidaadi kooli vastuvõtmise kohta tehakse põhikooli kandideerija vanemale teatavaks e-kirjaga hiljemalt 10 tööpäeva jooksul.
  • Uueks õppeaastaks põhikooli üleminekuklassidega (II-IX) liitumiseks tuleb lapsevanemal esitada koolile avaldus 1. juunist 15. juunini. Otsus õpilaskandidaadi kooli vastuvõtmise või mittevastuvõtmise kohta tehakse põhikooli kandideerija vanemale teatavaks e-kirjaga hiljemalt 20. juunil. Vabade kohtade olemasolul võetakse lapsevanemate avaldusi vastu ka augustis.
  • Keelevalik alates 6. klassist: vene, saksa ja prantsuse
  • Avaldus põhikooli astumiseks
  • Lisainfo: Rita Laur-Reinumägi Rita.Laur-Reinumagi@32kk.edu.eelink opens on new page

Avaldatud 20.09.2021. Viimati muudetud 14.06.2024.