3.-4. klasside kergejõustikupäev

Loomise kuupäev 13.11.2020

30. oktoobril toimus Tallinna 32. Keskkoolis kergejõustikupäev 3.-4. klassidele. Spordilapsi tuli koolihoovi sel päeval kokku peaaegu 100!

Päeva eesmärk oli lastele tutvustada kergejõustikku lihtsustatud mitmevõistluse abil. Lapsed läbisid neli ala: 60 meetri jooksu, kaugushüppe, 250 meetri jooksu ning palliviske. Iga ala eest jagati punkte ning kes nelja ala peale kokku enim punkte kogus, osutus võitjaks. Keegi ei lahkunud tühjade kätega, kõik osalejad said kooli poolt banaane, Corny batoone ning lisaks sellele ka diplomi. Esikolmik sai lisaks veel väikesed auhinnakotid, mis olid valminud koostöös Corny Eesti ja Trip kõrrejookidega.

Päeva jooksul olid kohtunikena abiks umbes 20 õpilast ja fotograaf Anna-Maria Prokofjeva (11.B).

Sündmus toimus 11.D klassi Maiken Lipu lõputöö raames.

Aitäh kõikidele abilistele!
Korraldaja Maiken Lipp