Uudised

8. klassi õpilased osalesid heategevuslikul Teatejooksul 27. september kool


23. septembril oodati kõikide Eestimaa koolide 5.-9. klasside 8-liikmelisi võistkondi osalema üleeuroopalise spordinädala avaüritusel heategevuslikul Teatejooksul. Meie kooli esindasid 8.c ja 8.d õpilased, kus iga osleja pidi läbima 400 meetri pikkuse distantsi. Võitjaid välja ei selgitatud, oluline oli osavõtt.

Teatejooksu eesmärk oli pakkuda noortele võimalust tunda rõõmu liikumisest ja tervislikest eluviisidest ning populariseerida sportlikke eluviise. Samal ajal andis Teatejooks panuse Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse toetusfondi kaudu nende laste heaks, kes on liikumisvõime kaotanud.

Rohkem info SIIN.

Aitäh meie tublidele jooksjatele!

Rita Laur-Reinumägi
8.c ja 8.d klassijuhataja

23. septembril oodati kõikide Eestimaa koolide 5.-9. klasside 8-liikmelisi võistkondi osalema üleeuroopalise spordinädala avaüritusel heategevuslikul Teatejooksul. Meie kooli esindasid 8.c ja 8.d õpilased, kus iga osleja pidi läbima 400 meetri pikkuse distantsi. Võitjaid välja ei selgitatud, oluline oli osavõtt.

Teatejooksu eesmärk oli pakkuda noortele võimalust tunda rõõmu liikumisest ja tervislikest eluviisidest ning populariseerida sportlikke eluviise. Samal ajal andis Teatejooks panuse Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse toetusfondi kaudu nende laste heaks, kes on liikumisvõime kaotanud.

Rohkem info SIIN.

Aitäh meie tublidele jooksjatele!

Rita Laur-Reinumägi
8.c ja 8.d klassijuhataja