Hea tulemus esseekonkursilt

Loomise kuupäev 13.11.2020

Tallinna üldhariduskoolide 8.-12. klasside esseekonkursil „Ka mul on õigus olla mina ise“ tunnistati auhinnalise koha vääriliseks meie kooli 8.A klassi õpilase Mirtel Kiisa kirjatöö.

Konkursil osalenud õpilased mõtisklesid selle üle, millised võiksid olla meie väärtused, inimsuhted ja meid ümbritsevad keskkonnatingimused, et igaüks saaks olla tema ise. Mirtel Kiisa oli üks neljast noorest, kes pälvis 200 euro suuruse Björn Oker-Blomi Fondi stipendiumi. Konkurssi korraldatakse fondi asutaja abikaasa, suure kirjandushuvilise ja Eesti laste toetaja Inga Oker-Blomi mälestuseks.

Lisaks naeratas loosiõnn konkursil aktiivselt osalenud klassile – 8.A klass ja õpetaja Kaie Belkov saavad külastada õiguskantslerit ning tutvuda tema tööga.

Suur tänu õpilastele, kes oma mõtisklused kirja panid!

Palju õnne ja lennukaid mõtteid ka edaspidiseks Mirtelile!

Loe veel: https://www.elk.ee/?p=40615link opens on new page

Viimati muudetud 13.11.2020.