Kõige kultuuritaibukamad on tänavu meie klassiõpetajad

Loomise kuupäev 02.06.2021

Teisipäeval, 1. juunil toimus Kultuuritaibu 12. hooaja finaalmäng. Finaali pääsesid tänavu läbi aasta kestnud turniiri viis edukamat meeskonda: 8.b Sisekõrv, 10.a Koolon, 11. Ukud ning õpetajate esindused Algklassikud ja Öpetajad. Finaali väärilistest jõudis kohapeale end proovile panema siiski esimesed neli mainitud võistkonda.

Finaalis tuli kuulamise järgi ära tunda, kes räägib, vaatamise järgi aru saada, kes või mis on pildil, ning kasutada oma nutikust, et leida vastus kõikvõimalikele küsimustele ja ülesannetele. Kooli juubeliaastale kohaselt oli igas voorus arvukalt seoseid meie kooliga. Finaalvooru küsimused-vastused leiab SIITlink opens on new page.

Teadmiste proovist väljus võidukalt seekord klassiõpetajate esindus koosseisus Nele Klopp, Sandra Taimre, Edith Tatar. Samas ega õpilasedki õpetajatele alla jäänud, sest hindamistabelis kujunesid punktivahed päris väikeseks. Finaalvooru tulemused SIINlink opens on new page.

Auhinnad pani tänavustele finalistidele välja Tallinna 32. Keskkool.

Kultuurse auhinnata ei lahkunud kohapeal olijatest keegi.

Palju õnne võitjameeskonnale!
Aitäh kõigile osavõtjatele!
Aitäh koolile väärtusliku kingikoti eest!

Pildid finaalist on galeriislink opens on new page. Pildistas Maris Koppel 10.d.

Kultuuritaip läheb nüüd suvepuhkusele.
Uute kultuursete kohtumisteni!

Viimati muudetud 07.06.2021.