KOOLI 50. JUUBELI SALONGIÕHTUD: ÕPETAJA HEIKKI SILVET 19.05.2021

Loomise kuupäev 11.05.2021

19. mail algusega kell 14.30 toimub koolis salongiõhtu, mis on  pühendatud Tallinna 32. Keskkooli endisele õpetajale Heikki Silvetile.

19. märtsil 2021 oleks Heikki Silvet saanud 79-aastaseks ja just temale ja tema tegemistele ongi see salongiõhtu pühendatud.

Vestlusringis on Heikki Silveti kolleegid inglise keele õpetajad Reet Tomusk ja Thea Bernstein, meie kooli endine eripedagoog ja õppealajuhataja Triin Kivirähk ning Heikki Silveti õpilane ja kooli vilistlane Carine Jessica Kostla.

Vestlusõhtut juhib kooli direktor Maarja Merigan.

Õhtu kestab umbes tunnikese ning koolipere saab sellest osa kooli Youtube’i kanali kaudu, kuhu teeme reaalajas ülekande sellelt lingiltlink opens on new page.

• SALONGIÕHTUD on üks juubeliaasta projektidest, mille eestvedajad on ajalooõpetajad Triin Viiron ja Allar Tui, kes kasutavad neid õhtuid ka juubeliraamatu kirjutamiseks
  • Salongiõhtu sünnile on kaasa aidanud inglise keele ainekomisjon, huvijuht Kristel Kubber, direktor Maarja Merigan ja Aktiiv.

Heikki Silveti foto “Vaata, kuidas meri helgib...” 23.08.2012
Viimati muudetud 27.02.2023.