Kooli SÕBRAPÄEV 12. veebruaril

Loomise kuupäev 05.02.2021

Hei-hei, sõbrad ja sõbrannad!

Varsti on meil ukse taga SÕBRAPÄEV ning nagu kombeks ikka, siis juba esmaspäevast avaneb kauaoodatud kirjakast algklassidele, põhikoolile ja gümnaasiumile (avatud esmaspäevast neljapäevani). Algklasside kirjakast on esimese korruse koridoris ning põhikooli ja gümnaasiumi oma aula kõrval.

Võimalus on rõõmustada sõpru, ajada segadusse salajast armastust või hoopiski avaldada südamepõhja peidetud tundeid. Järjekordselt saab tellida serenaade, üllatusi (mõlemat sel korral video teel) ja roose (koolis saab kätte) oma sõpradele ja kallimatele. Roose, serenaade ja üllatusi saab tellida SIITlink opens on new page 8. veebruari kl 20ni. Kirjakeste kirjutamise ja šokolaadide jagamise vahepeal lõbustab teie meeli südamesõbra mäng (hommikul saab kooli sisenedes võtta numbri korvikesest).

Ärge unustage aktiivsel Aktiivi Instagramil silma peal hoida, sest seal ootavad teid kütkestavad tegevused ning päeva lõpetab live kontsert üllatusesinejaga kell 16.00, mida ei saa mitte mingil juhul maha magada.

Võime lubada, et ka kodused haigutama ei hakka! Käibele läheb enneolematu ja ennekuulmatu 32. kooli isiklik tinder. Kui õnn teile naeratab on võimalus leida armastus kogu ülejäänud eluks. Sellest peagi lähemalt Facebooki event'is, millega saad liituda SIINlink opens on new pageSIIN">.

Samuti ärge unustage end õide lüüa sõna otseses mõttes! Ehtige ennast punaste ja roosade värvidega, otsige üles kõik vanaema roosilised kleidid või kaunistage oma ehteid südametega. Pange riietusse kogu oma armastus. Instagrami storydes on 32KK kuuma paari valimine. Kõige värvikamat paari ootab ees kingitus - teatripiletid kahele! Päeva jooksul jälgivad teid Aktiivi Instagrami influencerid nii koolis kui virtuaalselt ning nemad teevad valikud. Sinult ootame storyt või postitust ning Aktiivi Instagrami äramärkimist.

Loomulikult kõlavad koolikelladena armastuslaulud ja oma sõbraga saad end pildistada kunstiklassi juures olevas fotonurgas. Meiepoolne fotograaf on kohal teatud vahetunnid ja ülejäänud aja saad kasutada imelist tausta ja teha ise pilte.

Sel korral vahetunnimänge ei toimu ja muud kontakti luua ei saa! Seega hoiame sõbrapäeval pigem kokku oma klassiga ja teeme virtuaalselt nii palju kui võimalik! :)

Toredat lähenevat sõbrapäeva!

Sinu Aktiiv