Kooliolümpiaadide hooaeg on alanud

Loomise kuupäev 21.12.2020

Nagu tavapäraselt toimuvad ka sel kooliaastal kooliolümpiaadid, kus õpihimulisematel on võimalik oma ainealased teadmised ja oskused korralikult proovile panna.

2. ja 3. detsembril toimus bioloogiaolümpiaadi koolivoor, kus osales kokku 24 õpilast. Selgusid kooli parimad ainetundjad:

• 7. klasside arvestuses - Jennifer Martinson (7.b), Saara Peterson (7.b).
  • 8. klasside arvestuses - Nele Sula (8.c), Louis Jesse Albert (8.c), Henri Ilustrumm (8.c).
  • 9. klasside arvestuses - Laura Anette Tomingas (9.c), Monika Siim (9.b), Jacqueline Kase (9.a).
  • 11. klasside arvestuses - Aigi Einmaa (11.b), Madis Paumets (11.b).
  • 12. klasside arvestuses - Mette Kesküla (12.a).

Piirkonnavooru pääses edasi Nele Sula (8.c).

8. detsembril toimunud matemaatikaolümpiaadi koolivoorus oli kohal 18 õpilast. Koolivooru tublimad õpilased olid:

• 7. klasside arvestuses - Aurelia Raadik (7.c), Susanna Raud (7.c), Kirke Rumm (7.a), Hedi Liis Timmusk (7.c), Saara Peterson (7.b)
  • 8. klasside arvestuses - Rebeca Veskis (8.a), Henri Ilustrumm (8.c).
  • 9. klasside arvestuses - Karoliine Hirmat (9.c), Kristelle Reiser (9.a).

Piirkonnavooru pääsesid edasi Aurelia Raadik  (7.c) ja Karoliine Hirmat (9.c).

15. detsembril said gümnasistid end proovile panna inglise keele kooliolümpiaadil. 20 osalenud õpilasest tublimad ainetundjad olid eelkõige abituriendid: Argo Raie (12.b), Liisa Kasema (12.b), Anette Antsman (12.d), Kaur Toots (12.a), Mattias Kreisler (12.a) ja Ethel Noortoots (12.d).

Piirkonnavooru edasipääseja(d) on selgumisel.

Viimati muudetud 28.12.2020.