Kultuuritaibu kolmanda vooru tulemused 17. november kool

Kultuuritaibu kolmas voor oli täna, 16. novembril. Oludest tulenevalt said koolis kontaktõppel olijad vastata küsimustele kohapeal ning kodus distantsõppel olijad osaleda veebivoorus.

Punkte kogusid enim 11.a Koolon ja õpetajate meeskond Algklassikud, neile järgnesid kohe 11.b Majandusbriiz ja 11.c Vurcekad.

Turniiritabeli kõigi tulemustega leiab SIIT.
Kolmanda vooru küsimused-vastused on SIIN.

Kooli juubeliaasta puhul tuli seekord meenutada, mitme teatriklassi vilistlase portreefoto ja mõttetera on üleval II korruse nn teatriseinal.
Õige vastus: 19.

Järgmine Kultuuritaibu voor toimub 14. novembril.

Tark tormab Kultuuritaibule!

Turniiritabeli kõigi tulemustega leiab SIIT.
Kolmanda vooru küsimused-vastused on SIIN.

Õige vastus: 19.

Järgmine Kultuuritaibu voor toimub 14. novembril.

Tark tormab Kultuuritaibule!