Kultuuritaibu kuuenda vooru tulemused 17. veebruar kool

Kultuuritaibu kuuendas vooru osales 15 võistkonda, kellest seekord teadmiste poolest tegid parima soorituse 8.b Sisekõrv, 10.a Koolon, 10.c Tantculõvid, 11.a Ukud, 12.b Plaan B ja õpetajate esindus Algklassikud. Teisele kohale tulid 8.c Ereti lillekesed.

Turniiritabeli kõigi tulemustega leiab SIIT

Kooli juubeliaasta puhul küsisime sel korral:
  • Mis ühendab aasta raamatusõbra tunnustuse pälvinud raamatupoe Puänt omanikku Elisa-Johanna Liivi õpetajate Eha Aare ja Reet Tomuskiga?
  • Õige vastus: Elisa-Johanna on meie kooli vilistlane, Eha ja Reet olid kooliajal Elisa-Johanna õppetajad
Kuuenda vooru küsimused-vastused on SIIN.

Järgmine Kultuuritaibu voor toimub 16. märtsil.

Turniiritabeli kõigi tulemustega leiab SIIT

Kooli juubeliaasta puhul küsisime sel korral:
Kuuenda vooru küsimused-vastused on SIIN.

Järgmine Kultuuritaibu voor toimub 16. märtsil.