Kultuuritaibu teise vooru tulemused 14. oktoober kool

Kultuuritaibu teine voor kujunes 13. oktoobril parajaks pähkliks. Õigeid vastuseid andis ikka nuputada. Võistkondadest skooris enim punkte Öpetajate meeskond, kellele järgnesid Algklassikud, 11.d Deletupsud ja 10.a Koolon.

Turniiritabeli kõigi tulemustega leiab siit: Turniiritabel
Teise vooru küsimused-vastused on siin: küsimused-vastused

Kuna sel korral ei saanud distantsnädala tõttu osaleda ei 8. ega 12. klassid, samuti õppekäigul olnud 10.b, siis teile teadmiseks, et ootame teid Kultuuritaibu teise vooru pärast vaheaega. Täpsema päeva ja vahetunni annan teile teada. Seni hoidke silmad-kõrvad ikka lahti.

Järgmine Kultuuritaibu voor toimub 17. novembril.

Tark tormab Kultuuritaibule!

Turniiritabeli kõigi tulemustega leiab siit: Turniiritabel
Teise vooru küsimused-vastused on siin: küsimused-vastused

Järgmine Kultuuritaibu voor toimub 17. novembril.

Tark tormab Kultuuritaibule!