Loominguline väljakutse "Minu kool"

Loomise kuupäev 13.12.2021

Novembris viisid inglise keele õpetajad tundides läbi väikese loomingulise väljakutse teemal "Minu kool". Õpilased panid kooli juubeliaasta puhul kirja enda mõtted ja soovid oma koolile. Väljakutse ei olnud piiritletud kindla vormiga. Oodatud olid nii luuletused, kirjad, jutud, haikud kui ka mõni muu lühivorm. Kes soovis, pani oma mõtted kirja üksinda, aga seda võis teha ka paaris või grupis. Nüüd on meil suur hulk toredaid luuletusi ja õnnesoove oma koolile, mida ka kõik teised saavad lugeda.

Praegu on IV korruse koridori seinal ja stendil üleval põhikooli soovid oma koolile. Enne vaheaega vahetavad need välja 3.-4. klasside soovid ja uuel aastal gümnaasiumiõpilaste looming.

Kuigi kõik tööd olid väga toredad, valisime gümnaasiumi tööde hulgast välja kolm parimat.
Esimese koha pälvis luuletus, mille autoriteks on 12. A klassi õpilased Marjam El Mofty, Destiny Moses ja Katarina Raud.
Teise koha sai 10. A klassi Daniela Sofia Dominguese ja Karoliina Emilie Mättiku luuletus.
Kolmanda koha luuletuse autorid on Getter Grünberg, Marii Marleen Zaplatina, Juula Miia Hermanis ja Jaanika Jänes 12.D klassist.

Aitäh kõigile sõnaseppadele!
Aitäh inglise keele õpetajatele!

Viimati muudetud 13.12.2021.