Perepäeval osalenud spordisõbrad alistasid vihma!

Loomise kuupäev 08.09.2020

Laupäeval, 5. septembril toimus kooli staadionil mitmekülgne, lõbus ja sportlik algklasside perepäev. Olgugi, et ilm oli vahelduv ja korraks said osalejad vihma poolt märjaks kastetud, siis sündmust selle tõttu ei katkestatud. Päeva kroonisid hoopis punased põsed ja naerul näod!

Foto: Johannes Lilover (12.c)

Juba neljandat korda toimunud perepäevast võtsid osa 1.-4. klasside õpilased koos emade, isade ja õpetajatega. Oli ka neid, kes olid sportima kutsunud õe ja venna või mõne aktiivse sugulase. Üksteise suhtes oldi sõbralikud ja toetavad, kuid samas ei puudunud mängudes ka võidutahe ja võistlusvaim. Sai ka nalja!

Teiste seas oli spordisõpru, kes ei pidanud paljuks end proovile panna kooli uhiuuel kiikingu kiigel. Nii mõnigi isa kiikus kiigel üle võlli. Julgetele oli toeks ja ühtlasi eeskujuks noor maailmarekordinaine Helga Ehrenbusch 12.d klassist. Seega sai perepäevaga kiikingu kiik igati vääriliselt sisse õnnistatud.

Foto: Johannes Lilover (12.c)

32.KK Spordivaimu noored tänavad kõiki osalejaid, kes lastega sportima tulid!

Liikumine hoiab tervena!

Meelis Raiend