Uudised

Tallinna 32. Keskkooli lauljad "Tähtede Lava" laulukonkursil 15. oktoober kool


15. oktoobril 2020 toimus laulukonkursi "Tähtede Lava" Mustamäe piirkonna eelvoor, kus meie kool oli esindatud kahes vanuserühmas, mõlemas ühe lauljaga - õpetaja Riina Riistopi juhendamisel osalesid Marii-Brith Värno 3.B klassist ning Annabrith Heinmaa 7.B klassist.

Mõlemad laulutüdrukud pääsesid edasi esindama Mustamäe linnaosa Tallinna "Tähtede lava" 2020 finaalvooru 7. novembril!

Tallinna "Tähtede lava" on ERR-i telesaate "Tähtede lava" eelvoor, kus osalevad Tallinna linnaosade eelvoorudes välja valitud parimad solistid.

15. oktoobril 2020 toimus laulukonkursi "Tähtede Lava" Mustamäe piirkonna eelvoor, kus meie kool oli esindatud kahes vanuserühmas, mõlemas ühe lauljaga - õpetaja Riina Riistopi juhendamisel osalesid Marii-Brith Värno 3.B klassist ning Annabrith Heinmaa 7.B klassist.

Mõlemad laulutüdrukud pääsesid edasi esindama Mustamäe linnaosa Tallinna "Tähtede lava" 2020 finaalvooru 7. novembril!

Tallinna "Tähtede lava" on ERR-i telesaate "Tähtede lava" eelvoor, kus osalevad Tallinna linnaosade eelvoorudes välja valitud parimad solistid.