Tallinna 32. Keskkooli lauljad "Tähtede Lava" laulukonkursil 15. oktoober kool

15. oktoobril 2020 toimus laulukonkursi "Tähtede Lava" Mustamäe piirkonna eelvoor, kus meie kool oli esindatud kahes vanuserühmas, mõlemas ühe lauljaga - õpetaja Riina Riistopi juhendamisel osalesid Marii-Brith Värno 3.B klassist ning Annabrith Heinmaa 7.B klassist.

Mõlemad laulutüdrukud pääsesid edasi esindama Mustamäe linnaosa Tallinna "Tähtede lava" 2020 finaalvooru 7. novembril!

Tallinna "Tähtede lava" on ERR-i telesaate "Tähtede lava" eelvoor, kus osalevad Tallinna linnaosade eelvoorudes välja valitud parimad solistid.