Meie koolist

Töötajate tunnustamine



Õpetajate ja töötajate tunnustamine

Koolisiseselt

Hea õpetaja tiitel – Leeve Eero (2003), Leelo Jaanimägi (2003), Naima Klitsner (2003), Eeva Laul (2003), Marge Lossmann (2003), Lea Peterson (2003), Maarja Pulk (2003), Natalia Melis (2004), Malle Vakepea (2004, 2013), Viivika Aguraiuja (2005), Silvi Klein (2005), Lii Leitmaa (2005), Gilbert Mandzolo (2005), Siiri Ernesaks (2006, 2012), Aivi Pail (2006), Kadri Pensa (2006), Ott Ojamets (2008), Eret Hünninen (2009, 2014), Marika Reinmann (2010), Siiri Mets (2011), Reet Tomusk (2011), Kaire Lõhek (2012), Eha Aare (2014), Eva Kalbus (2014), Liivi Kõss (2015), Gilbert Mandzolo (2015), Ahto Pahk  (2015), Marge Lossmann (2016), Anne Tiits (2016), Triin Viiron (2016), Liina Kitt (2017), Kaire Lõhmus (2017), Edith Tatar (2017), Marika Peterson (2018), Maarit Jõemägi (2018), Maarja Tinn (2018), Kadri Tasane (2019), Jürgen Soo (2019), Anne Almet (2019), Ulla Herkel (2020), Tiina Saar (2020), Tiiu Üksik (2020)

Hea klassijuhataja – Malle Vakepea (2020)

Elutööpreemia – Kadri Pensa (2010), Ene Kasak (2011), Liina Tops (2012), Lea Peterson (2013), Helle Zimmer (2014), Tiina Laanemets (2015), Malle Vakepea (2016), Siiri Ernesaks (2017), Tiiu Niidas (2018), Elle Kase (2019), Viivika Aguraiuja (2020)

Kooli vaimuhoidja (juhtkonnalt) – Naima Klitsner (2004), Aime Kaarlep (2005), Krista Sillar (2006), Ene Kasak (2008), Ants Rebane (2011), Leeve Eero (2012), Merike Leitmäe (2013), Kristi Raava (2014), Heikki Silvet (2015), Eeva Laul (2016), Gilbert Mandzolo (2017), Kristel Kubber (2018), Eva Kalbus (2019), Kerstin Vessik (2020)

Kooli vaimuhoidja (õpilasesinduselt) – Maarja Pulk (2006), Tiiu Niidas (2007), Malle Vakepea (2008), Piret Piikman (2011, 2014), Heikki Silvet (2012), Merilin Schults (2013), Kerstin Vessik (2015), Kristel Kubber (2016), Tõnis Veelmaa (2017), Meelis Raiend (2018), Janno Lill (2019), Maret Varblas (2020)

Hea kolleeg – Leeve Eero (2009), Naima Klitsner (2010, 2012), Helle Zimmer (2011, 2014, 2017), Maris Ots (2013), Anne Almet (2015), Reet Tomusk (2016), Margus Laanemäe (2018), Laivi Kundla (2019), Signe Veelmaa (2020)

Hea töötaja – Anton Kusotškin (2003), Valentina Pissarenko (2003), Marko Sohard (2004), Ants Ivask (2005), Riina Maasalu (2005), Maris Ots (2005), Laine Veskis (2011, 2012), Viive Kullamaa (2013), ISS õuekoristajad (2014), Tatjana Mironova (2015), Erko Valdmets (2016), Urve Pihelgas (2017), Margus Laanemäe (2018), Galina Stepanova (2019), Anne Tiits (2020)

32-liste klubi – Ene Kasak (2003), Urve Lahesaar (2003), Aivi Pail (2003), Liina Tops (2003), Naima Klitsner (2004), Krista Sillar (2004), Kersti Taev (2004), Tiina Laanemets (2005), Marike Sirel (2005), Kadri Pensa (2007), Silvi Klein (2009), Malle Vakepea (2009), Natalia Melis (2011), Viivika Aguraiuja (2012), Helle Zimmer (2017), Ellen Orover (2020)

 

Mustamäel

Mustamäe aasta õpetaja – Leeve Eero (2012), Leelo Jaanimägi (2014)

Mustamäe noor õpetaja – Heiki Haljasorg (2009), Eva Kalbus (2013)

Mustamäe hea koolitöötaja – Anton Kusotškin (2012)

Elutööpreemia – Ene Kasak (2015), Siiri Ernesaks (2017)

Teadus-, haridus- ja kultuuriauhind Mõtlik Mees – Tallinna 32. Keskkool (2018)

 

Tallinnas

Tallinna raemedal – Mari-Anna Puskar (2010)

Tallinna hea õpetaja – Viivika Aguraiuja (2001), Marge Lossmann (2001), Tiiu Niidas (2001), Heikki Silvet (2001)

Tallinna aasta õpetaja – Kaire Lõhek (1993), Liina Tops (1994), Lea Peterson (1998), Krista Sillar (1999), Siiri Ernesaks (2000), Viivika Aguraiuja (2002), Tiina Laanemets (2002), Juhan Kivirähk (2003), Lii Leitmaa (2003), Leeve Eero (2004), Eeva Laul (2005), Marge Lossmann (2006), Reet Tomusk (2014), Leelo Jaanimägi (2015), Eva Kalbus (2016), Edith Tatar (2017)

Tallinna aasta klassiõpetaja – Kaire Lõhek (2014, 2020), Anne Tiits (2018), Marge Lossmann (2019), Marika Peterson (2019), 

Tallinna aasta põhikooliõpetaja – Maarit Jõemägi (2018, 2019), Anne Tiits (2020)

Tallinna gümnaasiumiõpetaja -  Eva Kalbus (2019), Meelis Raiend (2019), Eha Aare (2020), Ulla Herkel (2020), Liivi Kõss (2020)

Tallinna aasta klassijuhataja – Maret Varblas (2019), Leeve Eero (2019), Eret Hünninen (2020), Kristina Jantson (2020)

Tallinna noor õpetaja – Ragnar Koemets (2013), Maarja Tinn (2014)

Tallinna e-õpetaja – Eeva Laul (2012)

Tallinna innovaatiline õpetaja – Kristi Raava (2013), Tõnis Veelmaa (2014)

Tallinna aasta tugispetsialist – Eeva Laul (2018)

Tallinna aasta huvialaõpetaja – Kristel Kubber (2020)

Tallinna aasta õppeasutuse juht – Maarja Merigan  (2019)

Tallinna aasta haridustegu – EV100 öölaulupidu (peakorraldaja Kristel Kubber, 2018)

 

Riiklikult

Konkursil “Eestimaa õpib ja tänab” aasta õppeasutuse juht – Maarja Merigan (2019)

Aasta õpetaja – Lii Leitmaa (2007), Krista Sillar (2008)

Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku aukiri – Heikki Silvet (2015)

Eesti Ajaloo- ja Ühiskonnaõpetajate Seltsi elutööpreemia laureaat – Naima Klitsner (2009)

Prantsusmaa Akadeemiliste Palmiokste orden – Gilbert Mandzolo (2015)

Õpetajate ja töötajate tunnustamine

Koolisiseselt

Hea õpetaja tiitel – Leeve Eero (2003), Leelo Jaanimägi (2003), Naima Klitsner (2003), Eeva Laul (2003), Marge Lossmann (2003), Lea Peterson (2003), Maarja Pulk (2003), Natalia Melis (2004), Malle Vakepea (2004, 2013), Viivika Aguraiuja (2005), Silvi Klein (2005), Lii Leitmaa (2005), Gilbert Mandzolo (2005), Siiri Ernesaks (2006, 2012), Aivi Pail (2006), Kadri Pensa (2006), Ott Ojamets (2008), Eret Hünninen (2009, 2014), Marika Reinmann (2010), Siiri Mets (2011), Reet Tomusk (2011), Kaire Lõhek (2012), Eha Aare (2014), Eva Kalbus (2014), Liivi Kõss (2015), Gilbert Mandzolo (2015), Ahto Pahk  (2015), Marge Lossmann (2016), Anne Tiits (2016), Triin Viiron (2016), Liina Kitt (2017), Kaire Lõhmus (2017), Edith Tatar (2017), Marika Peterson (2018), Maarit Jõemägi (2018), Maarja Tinn (2018), Kadri Tasane (2019), Jürgen Soo (2019), Anne Almet (2019), Ulla Herkel (2020)

, Tiina Saar (2020), Tiiu Üksik (2020)

Hea klassijuhataja – Malle Vakepea (2020)

Elutööpreemia – Kadri Pensa (2010), Ene Kasak (2011), Liina Tops (2012), Lea Peterson (2013), Helle Zimmer (2014), Tiina Laanemets (2015), Malle Vakepea (2016), Siiri Ernesaks (2017), Tiiu Niidas (2018), Elle Kase (2019), Viivika Aguraiuja (2020)

Kooli vaimuhoidja (juhtkonnalt) – Naima Klitsner (2004), Aime Kaarlep (2005), Krista Sillar (2006), Ene Kasak (2008), Ants Rebane (2011), Leeve Eero (2012), Merike Leitmäe (2013), Kristi Raava (2014), Heikki Silvet (2015), Eeva Laul (2016), Gilbert Mandzolo (2017), Kristel Kubber (2018), Eva Kalbus (2019), Kerstin Vessik (2020)

Kooli vaimuhoidja (õpilasesinduselt) – Maarja Pulk (2006), Tiiu Niidas (2007), Malle Vakepea (2008), Piret Piikman (2011, 2014), Heikki Silvet (2012), Merilin Schults (2013), Kerstin Vessik (2015), Kristel Kubber (2016), Tõnis Veelmaa (2017), Meelis Raiend (2018), Janno Lill (2019), Maret Varblas (2020)

Hea kolleeg – Leeve Eero (2009), Naima Klitsner (2010, 2012), Helle Zimmer (2011, 2014, 2017), Maris Ots (2013), Anne Almet (2015), Reet Tomusk (2016), Margus Laanemäe (2018), Laivi Kundla (2019), Signe Veelmaa (2020)

Hea töötaja – Anton Kusotškin (2003), Valentina Pissarenko (2003), Marko Sohard (2004), Ants Ivask (2005), Riina Maasalu (2005), Maris Ots (2005), Laine Veskis (2011, 2012), Viive Kullamaa (2013), ISS õuekoristajad (2014), Tatjana Mironova (2015), Erko Valdmets (2016), Urve Pihelgas (2017), Margus Laanemäe (2018), Galina Stepanova (2019), Anne Tiits (2020)

32-liste klubi – Ene Kasak (2003), Urve Lahesaar (2003), Aivi Pail (2003), Liina Tops (2003), Naima Klitsner (2004), Krista Sillar (2004), Kersti Taev (2004), Tiina Laanemets (2005), Marike Sirel (2005), Kadri Pensa (2007), Silvi Klein (2009), Malle Vakepea (2009), Natalia Melis (2011), Viivika Aguraiuja (2012), Helle Zimmer (2017), Ellen Orover (2020)

 

Mustamäel

Mustamäe aasta õpetaja – Leeve Eero (2012), Leelo Jaanimägi (2014)

Mustamäe noor õpetaja – Heiki Haljasorg (2009), Eva Kalbus (2013)

Mustamäe hea koolitöötaja – Anton Kusotškin (2012)

Elutööpreemia – Ene Kasak (2015), Siiri Ernesaks (2017)

Teadus-, haridus- ja kultuuriauhind Mõtlik Mees – Tallinna 32. Keskkool (2018)

 

Tallinnas

Tallinna raemedal – Mari-Anna Puskar (2010)

Tallinna hea õpetaja – Viivika Aguraiuja (2001), Marge Lossmann (2001), Tiiu Niidas (2001), Heikki Silvet (2001)

Tallinna aasta õpetaja – Kaire Lõhek (1993), Liina Tops (1994), Lea Peterson (1998), Krista Sillar (1999), Siiri Ernesaks (2000), Viivika Aguraiuja (2002), Tiina Laanemets (2002), Juhan Kivirähk (2003), Lii Leitmaa (2003), Leeve Eero (2004), Eeva Laul (2005), Marge Lossmann (2006), Reet Tomusk (2014), Leelo Jaanimägi (2015), Eva Kalbus (2016), Edith Tatar (2017)

Tallinna aasta klassiõpetaja – Kaire Lõhek (2014, 2020), Anne Tiits (2018), Marge Lossmann (2019), Marika Peterson (2019), 

Tallinna aasta põhikooliõpetaja – Maarit Jõemägi (2018, 2019), Anne Tiits (2020)

Tallinna gümnaasiumiõpetaja -  Eva Kalbus (2019), Meelis Raiend (2019), Eha Aare (2020), Ulla Herkel (2020), Liivi Kõss (2020)

Tallinna aasta klassijuhataja – Maret Varblas (2019), Leeve Eero (2019), Eret Hünninen (2020), Kristina Jantson (2020)

Tallinna noor õpetaja – Ragnar Koemets (2013), Maarja Tinn (2014)

Tallinna e-õpetaja – Eeva Laul (2012)

Tallinna innovaatiline õpetaja – Kristi Raava (2013), Tõnis Veelmaa (2014)

Tallinna aasta tugispetsialist – Eeva Laul (2018)

Tallinna aasta huvialaõpetaja – Kristel Kubber (2020)

Tallinna aasta õppeasutuse juht – Maarja Merigan  (2019)

Tallinna aasta haridustegu – EV100 öölaulupidu (peakorraldaja Kristel Kubber, 2018)

 

Riiklikult

Konkursil “Eestimaa õpib ja tänab” aasta õppeasutuse juht – Maarja Merigan (2019)

Aasta õpetaja – Lii Leitmaa (2007), Krista Sillar (2008)

Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku aukiri – Heikki Silvet (2015)

Eesti Ajaloo- ja Ühiskonnaõpetajate Seltsi elutööpreemia laureaat – Naima Klitsner (2009)

Prantsusmaa Akadeemiliste Palmiokste orden – Gilbert Mandzolo (2015)