Lõpuaktused on 22. juunil

Loomise kuupäev 21.06.2021

Tallinna 32. Keskkooli põhikooli lõpuaktus toimub 22. juunil kell 12.00 ja 48. lennu lõpuaktus toimub kell 16.00 koolihoovis (Kiili 10).

Aktustest tehakse kodudesse veebiülekanne kooli Youtube’i kanalil. Aktuseid salvestatakse ja kõigil on võimalus neid hiljem järele vaadata.

Põhikooli lõpuaktus saab vaadata siit: www.youtube.com/watch?v=iKUotLWKGNYlink opens on new page

Gümnaasiumi lõpuaktus saab vaadata siit: www.youtube.com/watch?v=6BhOy9oYSc4link opens on new page

Asjaosalistele ja lõpetajate vanematele on saadetud infokirjad, kus on põhjalik informatsioon aktuste korraldusest. Teistel huvilistel soovitame huvi korral tulla õnnitlema aktuste lõpus. Põhikooli aktus kestab orienteeruvalt kuni 90 minutit ja gümnaasiumi aktus kuni 150 minutit.

Aktusepäeval on väga oluline, et kõik käituksid enda ja teiste tervise kaitsmiseks vastutustundlikult, hoiaksid võimalusel distantsi ning liiguksid hajutatult.

Meeldiva kohtumiseni 22. juunil!

Viimati muudetud 21.06.2021.