6.c pälvis tiitli nutitark klass 2024

Loomise kuupäev 09.05.2024

15.-19. aprillini toimus meie kooli põhikooli õpilastele mõeldud väljakutse "Nutitark klass 2024". Väljakutse eesmärk oli ekraaniaega vähendada ja saada teadlikuks, kui palju aega veedetakse igapäevaselt ekraanides.

Täname kõiki osalenud klasse - 5.a, 5.b, 6.a, 6.b, 6.c, 7.b, 7.d, 7.e ja 8.c - väljakutsel osalemise eest!

Osalejate tulemuste põhjal saame öelda, et põhikooli noor veedab telefoni ekraanis keskmiselt 3,7 tundi päevas.

Algselt oli plaanis tunnustada kõige vähem ekraanis olnud klassi, kuid kuna klasside siseselt oli osalejate arv väga seinast seina ning sellest tulenevalt selge "võiduklassi" väljaselgitamine keeruline, siis otsustasime oma meeskonnaga sel korral kõikide osalejate vahel teha loosi. Järgmisel aastal on korraldustiim kogemuse võrra rikkam ja omab selgemat pilti, kuidas "Nutitark klass" selgemate kriteeriumite põhjal esile tuua.

Tublid olid kõik, kes näitasid üles tahet ja ilmselt ka teatavat eneseületust väljakutses osalemiseks!

Loosiõnn naeratas 6.c klassile. Palju õnne!
Täname õpetaja Asmot ning juhtkonda suurepärase auhinna eest!

Aitäh osalemast!
Terviseaktiivi nimel