Aktiiv annetas heategevusfondile Minu Unistuste Päev

Loomise kuupäev 05.06.2024

Aktiiv korraldab õppeaasta jooksul oktoobrist aprillini koogimüüki. Selles raames küpsetavad Aktiivi liikmed ja teised õpilased ning kord aastas ka õpetajad erinevatel teemadel küpsetisi, mida koolipere kolmapäeviti vahetundides soetada saavad.

Koogimüüki tehakse selleks, et korjata Aktiivi tegevuseks ja just mõneks suuremaks projektiks raha. Sel õppeaastal sündmuste plaanis ühtegi suurprojekti Playboxi kõrval ei olnud ja nii otsustas Aktiiv, et soovib peaaegu poole oma tulust ehk 1200 eurot annetada SA Heategevusfondile Minu Unistuste Päev. Aktiiv korraldab koolis sündmusi, et noored saaksid avastada oma andeid, jagada oma loomingut ning seeläbi kogeda unistuste päevi, siis oli neil ka soov täita krooniliselt ja raskelt haigete laste unistusi.

Aitäh, Aktiiv! Koos märkame ja hoolime!
Viimati muudetud 05.06.2024.