Anglosaksi päevadel lugesime ingliskeelset kirjandust

Loomise kuupäev 22.04.2024

Aprilli alguses pöörasime koolis rohkem tähelepanu inglisekeelsele kirjandusele. Kuna inglise keeles on kirjutatud lugematul arvul teoseid, oli seekord suurema tähelepanu all 19. sajand - romantikud, viktoriaanid, realismi esindajad ja pre-raffaelliidid.

II korruse koridori seinal said õpilased tutvuda mitmete erinevate autoritega ja lugeda nende kohta. Tunnis tegime Kahooti, kus igaüks sai näidata, kui palju loetust meelde jäi. Kõigi koolimaja korruste seintel olid tsitaadid erinevatelt autoritelt. Lisaks suurele plakatile II korruse seinal said kõik kirja panna oma lemmik ingliskeelse raamatu.

Alg- ja põhikooli klassidele käisid inglise kirjandust ette lugemas 10.d õpilased Nora Kivimägi, Mari-Liis Lember ja Valter Vesterblom, kes lugesid humoorikaid katkeid Gerald Durrelli menukast Korfu triloogiast "Minu pere ja muud loomad", samuti Inger Sher, Lilli Tulp, Violeta Vello ja Aimei Zuo esitasid katkeid Alan Alexander Milne'i kõikide lemmikust Karupoeg Puhhist ning Freddy Sillman 10.a klassist luges ja tutvustas 5. klassile Lewis Carrolli aegumatut lasteraamatut "Alice imedemaal".

Aitäh inglise keele õpetajatele anglosaksi päevade korraldamise eest!

Viimati muudetud 22.04.2024.