Kooli parimad etlejad on taas selgunud

Loomise kuupäev 20.01.2021

Kolmapäeval, 20. jaanuaril astus aulas üles  52 meie kooli 1.-12. klasside etlejat. Konkursil osalejatel tuli esitada vabalt valitud eesti või välismaa autori luuletus või proosateksti katkend. 1.-3. klasside etlejaid hindas žürii, kuhu kuulusid meie kooli tublid etlejad Enid Leetjõe (8.b) ja Aaron Thor Härm (12.d) ning teatriõpetaja Eva Kalbus. 4.-12. klasside žüriisse kuulusid 45. lennu vilistlased Jessica Agneta Kari ja Janek Vaab ning teatriõpetaja Toomas Lõhmuste.

  • 1.-3. klasside arvestuses tulid laureaatideks Adriana Soodla (2.a, juhendaja Marika Peterson), Rosell Krasna (1.b, juhendaja Edith Tatar) ja Harriet Heinsalu (3.c, juhendaja Anne Tiits). Žürii andis välja kaks eripreemiat, mis läksid Moona Käärile (3.b, juhendaja Viivika Aguraiuja) ja Rosali Abelile (1.b, juhendaja Edith Tatar). Noorimas vanuseastmes osutus publiku lemmikuks Robin Kuusikjõe (1.a, juhendaja Marge Lossmann).
  • 4.-6. klasside vanuseastmes pälvisid laureaadi tiitli 4.a klassi etlejad Mia Alexandria Verte ja Anneli Grünberg (juhendaja Kaire Lõhek) ning Fayez Hanafy (6.a, juhendaja Eva Kalbus). Publiku lemmiku tiitli ja žürii eripreemia sai Karmen Krisak (4.a, juhendaja Kaire Lõhek).
  • 7.-9. klasside etlejate seas tulid laureaatideks 8.b klassi etlejad Marie Urvik ja Enid Leetjõe (juhendaja Maarja Merigan). Žürii otsustas anda eripreemia Mari-Liis Lemberile (7.b, juhendaja Anu Mõttus). Publiku lemmikuks valiti Miia Margaret Untera (9.c, juhendaja Eva Kalbus).
  • 10.-12. klasside arvestuses valiti laureaatideks 12.d klassi õpilased Liis Õunpuu ja Mattias Nurga (juhendaja Maret Varblas) ning Uku-Kristjan Sass (11.d, juhendaja Kaili Ranne). Žürii andis välja kaks eripreemiat Mattias Härmile (10.d, juhendaja Eva Kalbus) ja Aaron Thor Härmile (12.d, juhendaja Maret Varblas). Gümnasistide lemmikuks osutus Mattias Härm (10.d).

Kooli esindavad 2. veebruaril vabariikliku etluskonkursi linnavoorus Anneli Grünberg (4.a), Fayez Hanafy (6.a), Marie Urvik (8.b), Enid Leetjõe (8.b), Uku-Kristjan Sass (11.d) ja Mattias Nurga (12.d).

Suur aitäh kõikidele etlejatele, juhendajatele, žüriiliikmetele ja kaasaelajatele!

Viimati muudetud 21.01.2021.