Koostööprojekt raamatupesad lasteaeda

Loomise kuupäev 22.04.2024

Juba kümme aastat on toimunud Tallinnas koostööprojekt „Koolilt lasteaiale“, kus koolid valmistavad õppevahendeid lasteaedadele. Aastate jooksul on lasteaedadele valmistatud erinevaid mängu- ja õppevahendeid. Sel õppeaastal osalesime projektis ka meie oma põhikooliõpilastega.

Projekti teemaks oli tänavu ÕUE RAAMATUPESA, mis tähendab, et koolid said linnalt vajalikud töövahendid ja tööriistad ning materjalid koostööprojekti teostamiseks. Meie kooli õpilased valmistasid käsitöötundides tööstuslikest tekstiilijääkidest lapitehnikas lugemistekid ning tehnoloogiaõpetuses valmistati puidust raamatupesad. Valmis sai seitse komplekti raamatupesasid.

Õpilastööd on kõigile vaatamiseks väljas II korruse nn kunstikoridoris. Peatselt anname need üle lasteaiale.

Aitäh osavatele õpilastele, käsitööõpetaja Tiina Veldile ja tehnoloogiaõpetaja Asmo Villakule!

Viimati muudetud 22.04.2024.