Lõpuaktused 20. juunil

Loomise kuupäev 18.06.2024

Tallinna 32. Keskkooli 

põhikooli lõpuaktus toimub 20. juunil kell 12.00 ja 

51. lennu lõpuaktus toimub 20. juunil kell 16.00 

koolihoovis (Kiili 10).Külastaja meelespea:

- Korraldajatel on ÕIGUS AKTUSE ALGUSAEGA EDASI LÜKATA vältimatul vajadusel või ilma tõttu KA SAMAL PÄEVAL! Seega on oluline, et restorani broneeringud, praamipiletid jm taoline ei põhjustaks meelehärmi. Välisündmuse puhul võib selline olukord paratamatu olla.
- Külaliste arv ei ole piiratud.
- Siseneda saavad külalised kooli peaväravast Siili tänava poolt ja ka Sääse peatuse poolsest väravast.
Külalisi lubatakse hoovi olenevalt aktusest kas alates kella 11.30-st või 15.30-st.
Koolihoovi ega värava taha ei saa parkida. Palume koolile lähedal olevaid teid autodega mitte ummistada. Parkimiseks saab kasutada ümberkaudseid parklaid ja tänavaid (palun pöörake neis tähelepanu parkimistingimustele) Võimalusel tulla kohale ilma autota.
- Publik saab aktust vaadata õpilaste ja õpetajate istekohtade tagant parkla platsil, rohealal, staadioni osal. Staadionitel ei ole ekraane. Aktuse ajal ei tohi kasutada õueala atraktsioone, sest nende kasutamisheli segab aktust.
- Kooli parklast sõltuvalt ei ole külalistel paraku istekohti, sest aktusealale mahuvad lõpetajad ja õpetajad. Kogu aktust tuleb jälgida püsti seistes. Jalga saab puhata korvpalliplatside tribüünidel. 
- Külalistel ei ole kohapeal võimalust kasutada tualettruumi, sest aktus toimub kooli sissepääsu ees.
Külalistel soovitame kaasa võtta palava ilma korral veepudeli ja peakatte ning vihma korral vihmakeebi, mitte vihmavarju (viimane varjab nähtavust). 
- Välitingimustest ja aktuse ajapikkusest tulenevalt pole kõige mõistlikum, kui aktust tulevad vaatama väga eakad või väga noored külalised.
- Põhikooli aktusel jagame 83 tunnistust ja gümnaasiumi aktusel jagame 129 tunnistust, kuulame mitut kõnet ja vaatame paari etteastet. Olenevalt aastast on meie põhikooli aktus kestnud 1.10-1.20 h ja gümnaasiumi aktus on kestnud 1.40 - 2.5 h.

Pidulike hetkedeni!

Viimati muudetud 18.06.2024.