Meie kool pälvis vaimset tervist väärtustava organisatsiooni hõbemärgise!

Loomise kuupäev 15.10.2024

Peaasi.ee annab kord aastas välja vaimset tervist väärtustava organisatsiooni märgiseid. See on tunnustus, mis näitab, et märgise pälvinud organisatsioon hindab oma töötajate vaimset heaolu ning teeb teadlikke samme selleks, et inimeste tervis oleks hoitud. Märgiseid väljastatakse neljas kategoorias: kuldmärgis, hõbemärgis, pronksmärgis ning tärkaja märgis. Välja antud märgis kehtib ühe aasta.

Sel aastal anti märgised üle 10. oktoobril Tartus Peaasi.ee vaimse tervise konverentsil, kus meie Tallinna 32. Keskkool pälvis vaimset tervist toetava organisatsiooni hõbemärgise.

Aitäh sotsiaalpedagoog Merilin Ojalale, kes kooli konkursile esitas ja tunnustuse Tartus ka vastu võttis!

Soovi korral saab märgiste kohta rohkem lugeda peaasi.eelink opens on new page lehel.

Viimati muudetud 15.10.2024.