Meie kooli puhta maailma saadikud

Loomise kuupäev 29.09.2021

18. septembril toimus maailmakoristuspäev. Koolidel oli võimalus oma panus anda  ajavahemikul 13.-24. september. Ülemaailmsetest talgutest võtsid osa ka meie kooli õpilased - kokku osales 11 klassi ehk umbes 260 õpilast ja 12 õpetajat.

Koristati kooli ümbrust ja lähedal asuvaid tänavaid, rohealasid ja peamisi magistraale. Kokku koguti hinnanguliselt u 2600 liitrit prügi ja u 4100 suitsukoni. Koristustalgute käigus leiti ka süstlaid, autorehve, kalavõrk, palju klaasikilde, erinevaid plastikjäätmeid, dressipükse, aluspükse, ostukäru osasid, mängu helikopter, padi, ahjupann, mänguponi. 

Selle aasta maailmakoristuse tegevused olidki suunatud väikeprügile ja selle märkamisele. Paraku pidid õpilased tõesti tõdema, et suitsukonisid leidub maas väga palju, mis omakorda kahjustavad loodust, kuna sisaldavad erinevaid kemikaale, mis lõpuks võivad lõpetada meie toidulaual. 

Aitäh kaasa löönud klassidele ja õpetajatele, et leidsite võimaluse teha keskkonnale head ja olla eeskujuks teistele:
2.B ja õpetaja Edith Tatar
2.C  ja õpetaja Laivi Kundla 
5.E ja õpetaja Berit Soomere
5.B ja õpetaja Merilin Ojala
6.B ja õpetaja Anni Väli  
7.A ja õpetaja Maarit Jõemägi  
10.B ja õpetaja Eveli Habakuk     
11.A ja õpetaja Eveli Habakuk 
11.B ja õpetaja Helen Orav-Kotta
11.D ja õpetaja Eva Kalbus 
12.D ja õpetaja Merit Baranin

Märka ilusat loodust meie ümber ja hoia keskkond puhtana!
 

Viimati muudetud 29.09.2021.