Rahvusvaheline tunnustus Timo Lipule ja Jan-Markus Maasepale

Loomise kuupäev 28.01.2022

Meie kooli 11. klassi Timo Lipu ja Jan-Markus Maasepa video pälvis rahvusvahelise žürii auhinna UNESCO konkursil "Week of sound".

Konkursile esitati sadu töid üle maailma.

Konkursi ülesandeks oli luua etteantud heliribale lühifilm.  Timos ja Jan-Markuses tekitas helifail salapära ning sünguse värvinguid. Nii sündis lühifilm "Six Of Diamonds", mis räägib, kuidas ühel õhtupoolikul saab noormees pakkumise kaardimänguks raha peale. Ta võtab pakkumise vastu ning võidab mängu. Võit aga innustab teda edasi mängima, kuni ta satub hasartmängusõltuvuse tõttu psühhiaatriakliinikusse.

Timo Lipp ja Jan-Markus Maasepp on meie kooli aktiivsed noored. Mõlemat on viimasel aastal hakanud huvitama filmimaailm ning konkursitöös avaldubki nende loomingulisus.

Keera heli peale, kliki video mängima ja head vaatamist!
http://shorturl.at/uEHM2link opens on new page

Palju-palju õnne, Timo ja Jan-Markus!

Viimati muudetud 30.01.2022.