Suurejooneline PLAYBOX 17. novembril

Loomise kuupäev 16.11.2023
PLAYBOX ON KOHE KÄES!!

Piletite müük on lõppenud!

Klasside eelpeaproovid on toimunud - kõik 22 klassi läbisid selle edukalt ja oodata on aegade pikimat showd, sest KÕIK 7.-12. klassid osalevad ning koos lisanumbritega on õhtul laval näha lausa 25 kava!

Žüriisse kuuluvad
muusik ja luuletaja - EIK,
laulja ja lauluõpetaja - ITHAKA MARIA,
meie kooli vilistlane ja muusik - INGER,
laulja ja ettevõtja - SYNNE VALTRI,
laulukirjutaja, helilooja ja Ansambli Ewert and The Two Dragons solist - EWERT SUNDJA,
muusika esitaja ja muusika looja - SISSI,
tuntud figuur mitmetel elualadel, populaarne krimikirjanik ja meie Playboxi kõige pikaajalisem žüriiliige ja fänn - OLAV OSOLIN.

Meid toetavad 58 erinevat firmat. Suur tänu! Meie suursponsorid on Strikken OÜ ja Converse. Strikken OÜ on kogu lavatehnikaga meid suurelt aidanud ning Converse kingib lausa mõlema võiduklassi õpilastele kõigile ketsid juba teist aastat!

Õhtujuhid on meie armsad abiturient Gerda Sepp, vilistlane Ralf Tõra ja õppejuht Kerstin Vessik.

Suur kummardus õpilastest peakorraldajatele Evaliis Läll ja Nora Kivimägi. Samuti väärivad siinkohal äranimetamist töögruppide eestvedajad: Sebastian Mattias Selirand, Georg Pallas, Heti Darleen Vihman, Leela Mia Auväärt, Kerili Kartau, Helena Vaasa, Hanna Maria Lepp ja Inger Karjus. Kujunduste eest täname Nora Katreen Harikut ja Bethriin Pilve. Nora on ka avashow autor! Suured tänud IT-abi Kaur Hendriksonile. Suur kummardus kogu Aktiivile ning projektipõhistele initsiatiivikatele, Spordivaimule ning vilistlastele, kes aitavad lavaehitusega ja esinemisnumbriga. Aitäh, õpetajad ja klassijuhatajad, kes õpilasi toetavad ja kaasa teevad!

Selleks, et kõik sujuks, kirjutame siia üle PUBLIKU MEELESPEA.

Piletiostu kinnitavaid käepaelu väljastame 17. novembril Tallinna 32. Keskkoolis (aadress Kiili 10, Tallinn) alates kella 16:45-st. Võimlasse pääseb kell 17.30. Sündmuse algus on kell 18:00. Selleks, et ei tekiks viivitusi ja pikki järjekordi, palume publikul kohale tulla võimalikult vara.  Käepaelu väljastame kuni 19.00-ni!

Paneme südamele, et sündmus on pikk ja ruum võib muutuda tundide jooksul umbseks. Siin on mõned infokillud ja soovitused, mis aitavad sul õhtut turvaliselt veeta:

- varusta end veega;

- kohapeal müüme (sularahas) piiratud koguses pudelivett;

- oma pudelit saab täita II korruse tualettruumides;

- palume kasutada tualettruume, mis asuvad võimlast välja minnes paremat kätt trepist alla minnes 0-korrusel kui ka trepist üles minnes II korrusel (maja peale palun ärge minge);

- kooli aulas näitame suurelt ekraanilt sündmuse otseülekannet - kui soovid puhata võimlast, siis saad sinna vaatama minna. Seal on ka istekohad.

NB! Sündmuse vältel on oma kabinetis (1. korrusel võimla ja söökla vahelisel alal) olemas ka medõde!

Üleriided on omal vastutusel võimalik jätta garderoobi, mis asub kohe vasakut kätt peale koolimajja sisenemist ja trepist alla minemist. Fuajees on ka Aktiivi liige, kes Teid õigesse kohta suunab. Garderoobis valvet ei ole. Aktiiv ei vastuta varastatud asjade eest ehk kõik väärtuslik tuleb endaga saali kaasa võtta!

Parkimiskohti on kooli parklas piiratud arv ja need täituvad suure tõenäosusega koolipäeva jooksul. Seega soovitame tulla ühistranspordiga või leida parkimiskoht mujal!

Majas orienteerumiseks saate abi küsida õpilastelt ja sündmuse korraldusgrupi liikmetelt – mõlemad tunned ära tavapärasest erineva kostüümi poolest :)

Hoia end kõige värskema infoga kursis FACEBOOKISlink opens on new page ja INSTAGRAMISlink opens on new page.
Ootame Teid juba pikisilmi – näeme reedel! ❤

Tallinna 32. Keskkooli Aktiiv