Suvekool tõi esmakordselt kokku 54. lennu noored

Loomise kuupäev 30.08.2024

26. augustil toimunud alustavate 10ndike suvekooliga võtsime gümnaasiumisse vastus 54. lennu. Sel sügisel alustab meie kooli 10. klassis õppimist 141 uut õpilast, kellest suvekoolis oli kohal 120.

Päev algas direktor Maarja Merigani tervituse ja esimese oma klassi tunniga, mille sisustasid värsked klassijuhatajad Kerstin Vessik, Kaire Lõhmus, Ülle Aviste, Tiinamai Keskpaik. Põnevaid ühistegemisi jagus hommikust õhtuni. Koolimajast lahkuda oli paljudel raske, sest tunne oli ülev ja uute sõprade-tuttavatega oleks juttu jätkunud kauemakski.

Sündmuse fotojäädvustused leiab peagi galeriist.

Suur aitäh suvekooli inspiratsioonitundide andjatele õpetaja Ulla Herkelile, vilistlastele Markus Reinboomile ja Evaliis Lällile!

Samuti siirad tänusõnad kõigile suvekooli korraldajatele ja vabatahtlikele abilistele!

Foto autor on Kaur Hendrikson

Viimati muudetud 30.08.2024.