Uudised

Hea filosoofiaolümpiaadi eelvooru tulemus 10. märts kool


17. veebruaril oli filosoofiaolümpiaadi eelvoor, millest pääses edasi meie kooli 12.d klassi õpilane Gerda-Liis Nurmjõe. Eelvoorus tuli õpilastel kirjutada iseseisev essee etteantud filosoofilisel teemal. Üleriigiline žürii kutsus 10 parimate tööde kirjutajat lõppvooru, mis toimub Tartus 26. – 29. märtsil. Lõppvooru kaks parimat esindavad Eestit rahvusvahelisel filosoofiaolümpiaadil.

Tulemus on tore ka sellepoolest, et soovi korral saab Gerda-Liis nüüd ka asuda õppima filosoofiat Tartu Ülikoolis või Tallinna Ülikoolis. 

õpetaja Allar Tui,
Gerda-Liisi juhendaja

17. veebruaril oli filosoofiaolümpiaadi eelvoor, millest pääses edasi meie kooli 12.d klassi õpilane Gerda-Liis Nurmjõe. Eelvoorus tuli õpilastel kirjutada iseseisev essee etteantud filosoofilisel teemal. Üleriigiline žürii kutsus 10 parimate tööde kirjutajat lõppvooru, mis toimub Tartus 26. – 29. märtsil. Lõppvooru kaks parimat esindavad Eestit rahvusvahelisel filosoofiaolümpiaadil.

Tulemus on tore ka sellepoolest, et soovi korral saab Gerda-Liis nüüd ka asuda õppima filosoofiat Tartu Ülikoolis või Tallinna Ülikoolis. 

õpetaja Allar Tui,
Gerda-Liisi juhendaja