Kultuuritaibu teise vooru tulemused 12. oktoober kool

Kultuuritaibu teine voor oli täna, 12. oktoobril taas korralik väljakutse, sest osalejatel tuli mõttetööd  teha kohapeal rohkem kui küll. Võistkondadest skooris enim punkte õpetajate meeskond Algklassikud, kellele järgnesid 11.a Koolon ja 12.c Multimõtlejad.

Turniiritabeli kõigi tulemustega leiab SIIT.
Teise vooru küsimused-vastused on SIIN.

Kooli juubeliaasta puhul tuli seekord nuputada, kuidas on meie kooliga seotud vastse presidendi Alar Karise kantselei direktor Peep Jahilo. Õige vastus: tegu on meie kooli 7. lennu vilistlasega.

Järgmine Kultuuritaibu voor toimub 16. novembril.

Tark tormab Kultuuritaibule!

Turniiritabeli kõigi tulemustega leiab SIIT.
Teise vooru küsimused-vastused on SIIN.

Järgmine Kultuuritaibu voor toimub 16. novembril.

Tark tormab Kultuuritaibule!